Avaleht Heategevus AITA SINAGI! TV3 kutsub saatega „Inglite aeg“ kolme Eestimaa peret aitama!
AITA SINAGI! TV3 kutsub saatega „Inglite aeg“ kolme Eestimaa peret aitama!

AITA SINAGI! TV3 kutsub saatega „Inglite aeg“ kolme Eestimaa peret aitama!

Inglite aeg_TV3_koosTV3 kauni jõuluaja avab esmaspäeva õhtul heategevussaade „Inglite aeg“, kus kõigil inimestel on võimalik aidata kolme Eestimaa peret, kelle eluteele on saatus veeretanud katsumusi, millest nad oma jõududega välja ei tule.

Heategevusaate „Inglite aeg“ abivajajad on:

Liikumispuudega Hannes (21-aastane) ja tema 62-aastane ema Vaike Saaremaalt unistavad erilisest trepironijast, mis vabastaks ema talle üle jõu käivatest füüsilistest pingutustest;

saatejuht Keili Sykijainen_Inglite aeg_TV32-aastane Andreas Tallinnast loodab lahkete annetajate abile, et tema armastavad vanemad saaksid jätkata kallist, kuid pisipoisi normaalseks arenguks hädavajalikku ravi Ameerikas;

Tulekahjus puupaljaks põlenud Kulla Kristina pere Kohatu külast Märjamaa vallast on aga talvel koos kolme väikese lapsega sunnitud elama keset paksu metsa asuvas elamiskõlbmatus majas. Eriti unistavad lapsed korralikust WC-st ja pesemisruumist.

Abistamiseks on avatud annetustelefonid ning helistades vastavale numbrile ekraanil saab abivajajaid toetada 5, 10 või 25 euroga. Kogunenud summa jagatakse võrdselt kõigi abivajajate vahel ja nii on selge, kuhu annetus jõuab. Liinid on avatud 20.12-31.12.

Koit Toome_Liisi Koikson_Inglite aeg_TV3Annetada saab järgmistele numbritele helistades:

900 7300 – 5 eurot
900 7305 – 10 eurot
900 7310 – 25 eurot

Märkame ja aitame, sest on ju inglite aeg!

„Inglite aega“ juhib Keili Sükijainen ning saates esinevad armastatud lauludega Ott Lepland, Maarja Liis Ilus, Liisi Koikson, Koit Toome ja Mart Müürisepp.

„Inglite aeg“ on TV3s esmaspäeval kell 20.00.

VAATA KA EELKLIPPI!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga