Avaleht Heategevus AITÄH HEADELE INIMESTELE! Vähemkindlustatud perede laste kingisoovid täituvad kiiresti
AITÄH HEADELE INIMESTELE! Vähemkindlustatud perede laste kingisoovid täituvad kiiresti

AITÄH HEADELE INIMESTELE! Vähemkindlustatud perede laste kingisoovid täituvad kiiresti

Tanja Mihhailova inglipuult valitud lapse kingisoovigaInglipuu heategevuskampaania raames täideti esimese nädala jooksul enam kui 300 vähemkindlustatud perede laste jõulusoovi. Veel 900 lapse kingisoovid ootavad aga jätkuvalt Eesti eri paigus täitmist.

Maxima Eesti turundusdirektori Ty Lehtmäe sõnul on heategijate aktiivsus rõõmustav.

“Jõulude eel heategude tegemine on ilus komme. Kokku 44 Maxima kaupluses üle Eesti asuvad kingisoovidest tulvil Inglipuud, millelt igaüks mõne lapse soovi saab välja valida ja teoks teha,” innustab Lehtmäe kõiki projektis osalema.

Lehtmäe sõnul soovivad lapsed kingiks valdavalt kas mänguasju või siis praktilisi esemeid nagu näiteks talverõivad, jalanõud või isegi voodipesu. Kingitusi kogutakse kampaania raames kuni 24. detsembrini.

Tanja Mihhailova soetamas kingitust
Laste kingisoovid on Inglipuudele kogutud sotsiaaltöötajate abiga. “Inglipuu heategevuskampaaniaga abistame pisut neid peresid, kes ise ei suudaks tänavu oma lapsele soovitud jõulukinki soetada. Suur tänu kõigile neile, kes on juba Inglipuu projekti raames oma panuse andnud ning ka neile, kes seda veel teha plaanivad,” rääkis Lehtmäe.

Hetkel on veel täitumata jõulusoove rippumas kõigil inglipuudel üle Eesti. Inglipuude asukohad ning täitmata kingisoovide arvu leiab Inglipuu kodulehelt www.maxima.ee/inglipuu.

Inglipuu

Laste soovid inglipuul

Kampaanias osalemiseks tuleb valida Maxima kaupluses asuvalt Inglipuult lapse jõulusoov. Ostetud kingituse tuleb pakkimata kujul tuua kas Maxima infoletti või kassasse. Maxima hoolitseb kingituste pakkimise ning nende lasteni toimetamise eest. Kingitused jõuavad lasteni enne aasta lõppu.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga