Avaleht Heategevus APLAUS HEA TEO EEST! Deja Vu pidas sünnipäeva eriti tähtsate külalistega
APLAUS HEA TEO EEST! Deja Vu pidas sünnipäeva eriti tähtsate külalistega

APLAUS HEA TEO EEST! Deja Vu pidas sünnipäeva eriti tähtsate külalistega

Foto: Aron Urb
Foto: Aron Urb

Lounge Deja Vu tähistas 4. mail oma sünnipäeva koos Tallinna Laste Turvakeskuse, Tilsi Lastekodu ja Mäe-kodu Lastekodu lastega.

„Laste jaoks ei ole oluline mitte üksnes materiaalne abi, vaid eelkõige hoolivus ja elamused,“ selgitas Deja Vu teenindujuht Helen Aunbaum, miks otsustati lastele üks eriline päev kinkida ja nad külla kutsuda. Ta lisas, et lastekodudki ootavad külalisi. „Samuti oleks väga tore, kui head inimesed kutsuksid suvel lapsi enda juurde puhkama ja kingiksid neile oma aega,“ ütles Aunbaum.

Deja Vu kaheksandale sünnipäevapeole saabus kaks bussitäit põnevil lapsi. Lõbusat päeva juhtis koeratüdruk Lotte, keda abistasid printsess ja valge jänes. Laval käisid ning autogramme ja oma aega jagasid Uku Suviste, Kristjan Kasearu ja Getter Jaani. Erilist elevust tekitas personaaltreener ja atleet Jüri Leinvaldi etteaste.

Soovijad said jumestuse või uue soengu, pisematele külalistele tehti näomaalinguid. Sony Eesti abiga valmis Playstationi tuba, kus Eesti tippklubi Nõmme Kalju jalgpallurid viisid läbi sõbraliku jalkaturniiri. Lisaks toimusid lõbusad mängud ja maitsti suurt sünnipäevatorti. Muusikaga lõi meeleolu DJ Tom Lilienthal.

Kõigi külaliste vahel toimus auhinnaloos, mille võitudeks olid Nõmme Kalju fännisallid ja väiksed jalgpallid, „Jumestusjuttude” meigiõpikud ning käeehe ehtebrändilt by kariné Sincerely in Style. Iga laps sai peolt kaasa kingikoti.

See eriline päev sai teoks tänu heade abistajatele, kelleks olid Dermoshop, Joonisfilm, Hansabuss, Tallinna Teletorn, Viimsi Kino, Saku Õlletehas (Vichy vesi ja mahlad), Nõmme Kalju ja Sony Eesti, kohvik Enzo, kariné Sincerely in Style.

VAATA VÄÄRIKA SELTSKONNA GALERIID!
Fotod: Peeter Morna ja Aron Urb

Puuduvad pildid selles galeriis.

VAATA LIIGUTAVAT VIDEOT!

Kingi ka Sina lastele oma aega ning võta ühendust!

Tallinna Laste Turvakeskus www.lasteturva.ee
Tilsi Lastekodu www.tilsilk.edu.ee
Tartu Mäe Kodu lastekodu www.vahtraleheke.ee

Kommentaarid