Avaleht Heategu Barbora tänavused suunamudijate pakid lähevad hoopiski päästjatele!
Barbora tänavused suunamudijate pakid lähevad hoopiski päästjatele!

Barbora tänavused suunamudijate pakid lähevad hoopiski päästjatele!

Toidu- ja esmatarbekaupade e-pood Barbora mõtestas tänavu ümber iga-aastase sisuloojatele ja ajakirjanikele mõeldud jõulupakiaktsiooni ja suunas pakid hoopis kõigi turvalisuse eest hoolitsevatele päästekomandodele.

„Meie tänavuse lähenemise taga on lihtne kaalutlus: Eesti suunamudijad saavad igapäevaselt arvukalt kingitusi, millest paljud ei pruugi kasutust leida, kuna neid ei jõuta ära tarbida. Seetõttu otsustasime end laialt levinud kommertsreklaamist lahti siduda ja teha sama ressursiga midagi päriselt head. Kuna pühade aegu tarnivad meie kullerid kaupa vahel ka päästekomandodesse, kus töö käib ajast ja pühadest sõltumata ning seda kõigi Eesti perede turvalisuse tagamiseks, otsustasimegi tänavused pakid kinkida meie tublidele päästjatele,“ ütles ettevõtte tegevjuht Kirke Pentikäinen.

Jõulupakid läksid päästjatele Tallinnas kesklinnas, Koplis, Kosel, Lasnamäel, Lillekülas, Nõmmel ja Pirital ning Assakus, Kehras, Keilas, Loksal, Muugal ja Paldiskis. Pakkidest leiavad päästjad kõik vajaliku, et katta pühade ajal ka kodust eemal traditsiooniline jõululaud. Lisaks on Barbora teeninduspiirkondadesse jäävatele komandodele kasutamiseks märtsini kehtivad e-poe sooduskoodid.