Avaleht Heategevus SÜDAMLIK TEGU I Black Food Festival tänas tervishoiutöötajaid heade maitsetega
SÜDAMLIK TEGU I Black Food Festival tänas tervishoiutöötajaid heade maitsetega

SÜDAMLIK TEGU I Black Food Festival tänas tervishoiutöötajaid heade maitsetega

6. novembril toimuma pidanud Black Food Festival 2021 lükkus edasi küll järgmise aasta septembrisse praeguse kõrge töökoormuse tõttu tervishoiusektoris, kuid sellegipoolest ei jäänud head maitsed Tallinnasse toomata. Ristikheina kohviku ning Natural Chaga abil viidi Mustamäe haiglasse COVID-haigeid ravivatele meditsiinitöötajatele head ja paremat, vahendas Delfi Oma Maitse.

Oma Maitse ja Elamusstuudio tänavad koostööpartnereid, kes sellest aktsioonist osa võtsid. Korraldusmeeskond ootab tervishoiutöötajaid 17. septembril 2022 toimuvale Black Food Festivalile, mille jaoks toimetati koos tortide ja terviseeliksiiridega piletid Põhja-Eesti Regionaalhaigla Mustamäe korpusesse.

„Natural Chaga hoolib inimeste tervisest ja heaolust. Seetõttu loome ja jagame sertifitseeritud mahe musta pässiku tooteid, mida mõned inimesed peavad kasulikuks toidulisandiks. Austame tohutult Eesti tervishoiutöötajaid, eriti eesliinitöötajaid. See, mida nad nendel rasketel aegadel teevad, on hämmastav. Meil on au, et saame neid tänada,“ ütles Natural Chaga juht Robin Gurney.

Arstid avaldasid tänu Eesti rahvale, kes vaatama ärevale ajale hoiavad raskel hetkel siiski kokku!