1. Avaleht
  2. Heategevus
  3. HEA TEGU I L’Oréal viib Baltikumis haiglate, apteekide ja jaemüügi partnerite toetamiseks ellu tugiprogrammi
HEA TEGU I L’Oréal viib Baltikumis haiglate, apteekide ja jaemüügi partnerite toetamiseks ellu tugiprogrammi

HEA TEGU I L’Oréal viib Baltikumis haiglate, apteekide ja jaemüügi partnerite toetamiseks ellu tugiprogrammi

L’Oréal annetab Baltikumis enam kui 55 000 ühikut kätepuhastusgeele ning näo- ja hügieenitooteid haiglatele, apteekidele ja kauplustele. Ettevõtte toetusmeetmed Baltikumis ja Eestis on osa laiemast tugiprogrammist, mida L’Oréal Grupp rakendab kogu Euroopas koroonaviiruse vastase võitluse toetamiseks.

Tugiprogramm eesliinil olevatele meditsiinitöötajatele

Kuna on oluline jätkuvalt toetada meditsiinitöötajaid, kes seisavad silmitsi ekstreemsete töötingimustega (muuhulgas tänu ohtrale desinfitseerimisvahendite kasutamisele ja pidevale maski kandmisele tekkinud kuiv nahk), annetab L’Oréal Baltic Eesti haiglatele üle 9000 naha- ja juuksehooldusvahendi.

Tugiprogramm tervishoiuasutustele, apteekidele ja jaemüügiettevõtete töötajatele

L’Oréali tehastes toodetakse La Roche-Posay, Garnier ja L’Oréal Paris kaubamärgi all kätepuhastusvahendeid, mida annetatakse lähinädalate jooksul Eesti haiglatele, arstidele, apteekritele ning jaemüüjatele üle 6 000 ühiku.

Tugiprogramm tarnijatele

Peaaegu üks kolmandik Balti riikides olevatest L’Oréali tarnijatest, kes seisavad silmitsi pandeemiast tekkinud väljakutsetega, saavad ettevõttelt osutatud teenuste eest ennetähtaegsed maksed.

Tugiprogramm juuksurisalongidele

Pandeemia tõttu on keerulisse olukorda sattunud ka kohalikud juuksurisalongid.

L’Oréal profitoodete osakonna kaubamärkidega (L’Oréal Professionnel, Kerastase, Matrix, Biolagex) toetatakse salonge samuti kätepuhastusgeelide ja veebiseminaridega selleks, et abistada neid tarbijatele turvalise keskkonna tagamisel.

L’Oreal Baltikumi ja Poola tegevjuhi Niels Westerbye Juhl’i sõnul on nende soov näidata üles solidaarsust kohalike kogukondadega, kes seisavad silmitsi keerulise kriisiolukorraga. „Me soovime avaldada tänu ja toetust kõigile, kes panustavad igapäevaselt pandeemiaga võitlemisse. Meie kohuseks on olla neile toeks. Olen uhke ka meie meeskonna üle, kelle visadus ja ümberkohanemisvõime aitab meil võitlusel kaasa lüüa. Meie tugiprogramm võimaldab meil aidata haiglapersonali ja teisi abivajajaid, kes seda kõige rohkem vajavad,” kommenteeris Juhl.

Lisaks tugiprogrammile on L’Oréal Grupp Covid-19 pandeemia tõttu tekkinud sotsiaalsete ja keskkondlike probleemide lahendamiseks loonud ka ülemaailmse „L’Oréal For the Future“ tulevikuprogrammi. Programmi eesmärk on toetada 50 miljonilise euro suuruse annetusfondiga majanduslikult ja sotsiaalselt haavatavaid naisi ning majanduskriisi tõttu kannatanuid. 100 miljonilise euro suuruse annetusfondiga panustatakse kahjustada saanud ökosüsteemide taastamisse ja kliimamuutuste leevendamisse.

VAATA VIDEOT!

[iframe src=”https://www.goodnews.ee/wp-content/uploads/sites/3/2020/05/LOreal.mp4″ width=”720″ height=”405″]

Head Uudised GoodNews