Avaleht Heategevus Heategevusfondi Minu Unistuste Päev fotonäitus „Unistus teeb imet!” jõuab Saaremaale
Heategevusfondi Minu Unistuste Päev fotonäitus „Unistus teeb imet!” jõuab Saaremaale

Heategevusfondi Minu Unistuste Päev fotonäitus „Unistus teeb imet!” jõuab Saaremaale

Heategevusfondi Minu Unistuste Päev rändnäitus “Unistus teeb imet” alustab Töötukassa Saaremaa osakonnas teekonda üle Eesti. Näitus jääb Saaremaale 1.oktoobrini.

Tegemist on Minu Unistuste Päeva südamliku rändnäitusega, millel on fondi jaoks oluline tähendus. Fotonäitusele valiti tuhandete fotode seast välja viimase kümne aasta jooksul tehtud fotod. Iga foto jutustab lapse ja Minu Unistuste Päeva loo, millel on rõõm, helgus, kurbus ja valu käsikäes. Igaühe lugu on mõtlemapanev ja sügav.

Fotonäituse eesmärk on laiemale avalikkusele heategevusfondi tööd tutvustada ning avada tagamaid, miks raskelt haigetele lastele personaalne unistuste päev nii oluline on, ning näidata, kuidas vaimse tervise eest hoolitsemine ja emotsionaalne tugi aitavad lastel ja peredel raskustega toime tulla. Ühtlasi aitab näitus koguda annetusi Minu Unistuste Päevale, et fond saaks rõõmustada kõiki neid raskelt ja krooniliselt haigeid lapsi, kes on oma unistuste päeva ootel.

“Head teha pole kunagi liiga palju ja näituse toomine meie ruumidesse on vähim, mis me omalt poolt teha saame. Näitus paneb mõtlema ja leidma endas neid ressursse, mida saaks igaüks meist anda, et muuta ühe haigust põdeva lapse päev tema jaoks meeldejäävaks,” ütleb Töötukassa Saaremaa osakonna juhataja Ave Reimaa-Lepik. “Unistuste Päeva näituse raames olevad lood on oma kurbuses ka lootuse ja armastuse lood, mis tuletavad meelde kui hea on elada siis, kui sul ja su lähedastel on tervis.”

Saaremaaga on Minu Unistuste Päeval juba aastaid hea kontakt. “Oleme korraldanud Saaremaa lastele personaalseid unistuste päevi ning igal aastal toimub Saaremaa erivajadustega lastele perepäev, mis on sellel aastal tulemas 12.07,” ütleb fondi tegevjuht Kristiina Gabor-Mägi.

SA Heategevusfond Minu Unistuste Päev viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi, et tuua rõõmu, erilisi hetki ning hingejõudu lastele, kes võitlevad oma elu ja tervise eest. Fondi missioon on toetada sihtrühma laste ja nende lähedaste vaimset tervist, mis on oluline osa raviprotsessist.

Tee oma heategu juba täna ning kingi unistustele tiivad!

  • HELISTA ANNETUSNUMBRIL
  • 900 0510 – annetad 10 eurot
  • 900 0525 – annetad 25 eurot

Uuri Minu Unistuste Päeva kohta lähemalt siit!