Avaleht Heategevus Homme toimub Kirna mõisas Dave Bentoni ja tütre Sissi heategevuslik kontsert
Homme toimub Kirna mõisas Dave Bentoni ja tütre Sissi heategevuslik kontsert

Homme toimub Kirna mõisas Dave Bentoni ja tütre Sissi heategevuslik kontsert

Juba homme, 16. septembril, toimub ajaloolises ja energeetilises Kirna mõisas Dave Bentoni ja tema tütre Sissi heategevuslik kontsert “Isa ja tütar”, kus lauljaid saadavad klaveril maestro Margus Kappel ja kitarril Madis Arvisto ning laulud kõlavad nii eesti kui inglise keeles. Kontserdil esitusele tulev programm on kokku pandud Dave Bentoni poolt Kirna mõisa atmosfääri arvestades ja oma esinemisega soovib ta aidata koguda veel puuduoleva summa mõisa saalilae taastamise eelarvest. “Heategevus on alati oluline ja ma teen seda hea meelega,” räägib Dave.

Dave Benton on Eesti publiku poolt juba ammu omaks võetud ning ka  tütar Sissi kavatseb oma elus minna isa teed ja saada lauljannaks. Dave on Kirna mõisa tegemistega kursis juba pikki aastaid, ta on käinud seal aega maha võtmas ja hindab kõrgelt omanike soovi kujundada sellest paigast tervisekeskus. Muusik usub kogu südamest ka selle paiga energeetilisse väesse, mis põhineb tugeva magnetilis-anomaalse tsooni tekitataval positiivsel energiaväljal.

Üritus lõpetab Kirna Mõisa tänavuse heategevuslike kontsertide sarja, mille käigus esinesid seal legendaarne muusik Fantuzzi ja maailmakuulus hingelaulik Peia, toimusid Cellofest ja väelaulude kontsert Tom Valsbergi, Jane Kruusi ja Claudio Pincheiraga, ning mitmeid teisigi kultuurisündmusi.

Kuna Kirna kontsertidele on alati huvilisi olnud rohkem, kui saal mahutab, siis on alati võimalik osta pileteid eelmüügist, aga ka kohapealt.

Rohkem infot leiab SIIT

Kommentaarid