Avaleht Heategevus Ifi turvafondi toetuse saab Põltsamaa lasteaed Mari
Ifi turvafondi toetuse saab Põltsamaa lasteaed Mari

Ifi turvafondi toetuse saab Põltsamaa lasteaed Mari

Foto: Põltsamaa.info
Foto: Põltsamaa.info

Maikuus alanud turvafondi kampaania Facebooki keskkonnas on selleks korraks lõppenud ning 2000 eurot toetust sai endale Põltsamaa lasteaed Mari. Võidetud toetussumma eest saab lasteaed ehitada uue piirdeaia.

Kokku esitati laste turvalisuse tõstmiseks 50 taotlust, neist 20 pääses finaali lõpphääletusele ning hääli sai anda kuni esimese juunini. Hääletus oli väga pingeline ning selle lõppedes oli Mari lasteaial 2877 ning Saaremaa Lümanda lasteaial Karu-Kati 2806 häält.

Põltsamaa lasteaed Mari saab võidetud summa eest vana ning väsinud aia asemele uue piirdeaia.

If Kindlustuse turundusjuhi Tambet Asi sõnul jätkab If taoliste kahjuennetuslike projektide toetamist. „Laste turvalisus on meid kõiki puudutav teema ning sellesse panustamine on meie südameasi. Meieni jõudnud taotluste arv näitab selgelt, et turvalisema elukeskkonna osas on meil veel palju ära teha ning kindlasti jätkame sarnaste aktsioonide korraldamist ja loodame, et ka teised ettevõtted suudavad üha pikema abikäe õiges kohas ulatada,“ lisas Asi.

2006 aastal loodud Ifi Turvafondi saab taotlusi saata aastaringselt, kuid kolmandat aastat järjest selgitasime parima projekti Facebooki keskkonnas, kus toetushääle oma lemmikprojektile sai anda igaüks. Ifi Turvafond on kahjuennetuslikke projekte toetanud umbes 40 000 euro eest.

If toetab Turvafondiga näiteks laste mänguväljakute turvalisemaks muutmist, tulekahjusignalisatsiooni paigaldamist, aga ka turva- ja ohutusvahendite (helkurvestid, vetelpäästevahendid, jalgrattakiivrid jmt) soetamist.

Möödunud aastal võitis Facebooki Turvafondi kampaania Pärnu lasteaed Pillerpall.

Kommentaarid