Avaleht Heategevus Aitame Antsul Aidata Invataksojuhi Ants Väärsi südametakso tegi esimese töise sõidu
Invataksojuhi Ants Väärsi südametakso tegi esimese töise sõidu

Invataksojuhi Ants Väärsi südametakso tegi esimese töise sõidu

Ants VäärsiNeljapäev, 9. märts oli Põlvamaa invataksojuhil Ants Väärsil eriline, sest ta tegi oma esimese sõidu uue invasõidukiga, milleks on 16. veebruaril Møller Auto salongist välja vuranud punavalge Volkswagen. Selle auto ilmumine Eesti teedele sai teoks tänu heade uudiste portaali GoodNews toel algatatud heategevuskampaaniale “Aitame Antsul Aidata”, mis pani tuhanded Eestimaa inimesed abikätt ulatama.

Uue, igati kaasaegse, erivajadustega inimeste tarvis mõeldud tõstukiga invatakso teeb eriliseks ka südamekujuline plafoon.

Aitama Antsul aidata

Ants Väärsi räägib, et sellise tunnusmärgi otsustas ta kasutusele võtta kindlal põhjusel. Nimelt on kampaania “Aitame Antsul Aidata” eestvedaja, portaali GoodNews peatoimetaja Monika Kuzmina tuntud igasuguste südamete kogujana, olgu need siis esemete või piltidena. Monikale saatis hea inimene Jaapanis nähtud südamekujuliste plafoonidega taksode pildid tema südamekogusse, mida näeb ka tema Facebooki-lehel, neid nägi ka Ants ja otsustas ka invatakso sellise märgiga ära tähistada. “Lubasin, et teen sellest südametakso,” ütleb Ants, sest ka auto tagaukse on kaks suurt GoodNewsi positiivsete sõnumitega südant.

Ants Väärsi2

Neljapäeval viis Ants Väärsi oma esimesel reisile Tartusse kaks inimest, kellest üks, Ülo Sau, kaotas hiljuti jala ning tal oli vaja käia Emajõelinnas Gadux ortopeedia-tervisekaupluses oma uue tehisjala tegemise küsimusi arutamas. Ka teine eriarsti külastaja, Kersti Killo, on juba Antsu alaline sõitja — mullu käis ta Antsuga puusaoperatsioonil, sel neljapäeval aga arsti juures visiidil, et maikuus minna põlveoperatsioonile.”Ants tõstis mind tõstukiga auto peale ja pani sinna istuma. Harjusin sõiduga kohe ära ja Ants on ka üks tore ja vastutulelik mees, kes aitab päris kohe arsti juurde kabinetti,” on naine nii uue auto kui ka selle juhiga rahul.

Aitame Antsul aidata3

Ants Väärsi teenindab nüüd haigeid täiesti uue invataksoga, kuid jätab ka vanad autod vahetusautodena igaks juhuks alles. Mees loodab seda tööd veel aastaid teha. Jätkub ka “Aitame Antsul Aidata” kampaania ja seda seni, kuni täis saab 40 000 eurot, sest auto soetamiseks puudu jääva summa võttis Ants Väärsi laenuks. Võimalus teda toetada on annetades avatud fondidesse: helistades telefonil 900 6677, annetad kümme eurot ja OÜ Antsu Takso arveldusarvele EE611010220241726227 saab annetada enda jaoks sobiva summa.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga