Avaleht Heategevus JÕULUSOOV I Kanal 2 “Jõulusoovi” viimase saate peategelane on 7-aastane Ragnar
JÕULUSOOV I Kanal 2 “Jõulusoovi” viimase saate peategelane on 7-aastane Ragnar

JÕULUSOOV I Kanal 2 “Jõulusoovi” viimase saate peategelane on 7-aastane Ragnar

Täna on kolmas ja viimane päev, kui eetrisse jõuab Kanal 2 suur heategevussaade “Jõulusoov”. Annetusi kogutakse kolmele südikale, kuid raske haiguse käes kannatavale poisile. Sel korral saame lähemalt tuttavaks Valgamaalt pärit Ragnari ja tema vaprate vanematega.

7-aastane pisike Ragnar elab Valgamaal. Särasilmne väike poiss ei ole päris tavaline laps, kes käib esimeses klassis, vaid vajab abi kõigega oma elus.

„Ragnar on poiss kellelt on elu niigi võtnud ära võimalused tunda end teistega võrdväärselt, kuid meie kõigi võimuses on näidata sellele imetoredale perekonnale, et nad ei ole oma murega üksi,“ kutsub saatejuht Keili Sükijainen inimesi üles väikesele heateole.

Poisi vankumatu kalju on noor ema Ragne, kes näitab ehedalt kui kõikevõitev on ema armastus. Mitmete saatuselöökide kiuste tugeva tiimina edasi läinud perekond unistab üle kõige invaliftist, mis lihtsustaks nii poisi ema elu kui aitaks ka Ragnaril vähemalt oma kodus end teistega võrdväärselt tunda.

Teisipäeval alustanud „Jõulusoov“ on võtnud eesmärgiks aidata kolme vaprat last, kes kannatavad iga päev erakordselt karmi ja ebaõiglase haiguse küüsis. Televaatajad said juba tuttavaks 13-aastase Romeniga, kes unistab ravimist, mis on küll olemas, aga nii kallis, et nende perel pole võimalik seda osta. Haruldase geenirikkega 17-aastane Tanel vajab aga iseseisvalt kõndima hakkamiseks meie kõigi abi.

„Jõulusoovi“ saadetega kogutud annetused jagatakse kolme poisi vahel vajaduspõhiselt ning kui inimeste lahkus on oodatust suurem ja vajaminevast summast raha üle jääb, annetatakse see Heategevusfondile Minu Unistuste Päev, mis viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi.

  • Helistades 9002205, annetate 5 eurot;
  • Helistades 9002210, annetate 10 eurot;
  • Helistades 9002225 annetate 25 eurot.

Annetuse summa lisatakse teie järgmise kuu telefoniarvele. Annetuse saab teha ka MTÜ Kanal 2 Heategu arveldusarvele EE272200221074700429.

Heategevussaade „Jõulusoov“ on Kanal 2-s täna kell 20. Stuudios hoiavad muusikalist meeleolu seekord Tanel Padar, Eleryn, Inga ja Rahel. Saatejuht Keili Sükijainen.