Avaleht Heategevus KIIDA AMETNIKKU! Maavalitsuse töötajad osalevad jõulueelsel toidukogumispäeval
KIIDA AMETNIKKU! Maavalitsuse töötajad osalevad jõulueelsel toidukogumispäeval

KIIDA AMETNIKKU! Maavalitsuse töötajad osalevad jõulueelsel toidukogumispäeval

KIIDA AMETNIKKU! Maavalitsuse töötajad osalevad jõulueelsel toidukogumispäevalLääne-Viru maavalitsuse töötajad osalevad homme Toidupanga jõulukuises toidukogumisaktsioonis, et koguda vabatahtlikena toitu Rakvere Toidupangale.

Maavalitsuse töötajad panustavad vabatahtlikena ja korjavad pühade eel jagatavatesse toidupakkidesse kaupu kell 12-15.00 Põhjakeskuse Rimis ja Krooni Selveris. Toidupakid jagab Rakvere Toidupank abivajajatele pühade eel.

Rakvere Toidupanga koordinaator Reele Naumoska sõnul on Lääne-Viru maavanem Marko Torm toidukogumisse panustanud vabatahtlikuna ka varem, kuid kollektiiviga sellisel kujul veel mitte. „Kui keskmine eestlane on võõrastega otsekontakti astudes veidi pelglik, siis Marko on väga hea suhtleja. Kogutud toidukogused on olnud suured ja me oleme talle koostöö eest väga tänulikud,“ kommenteeris Naumoska.

Lääne-Viru maavalitsuse haridus-ja sotsiaalosakonna vanemspetsialist Merle Maimjärv-Mirka selgitas, et on kokku puutunud mitmete erinevate heategevusprojektidega, ent Toidupanga kogumisaktsioonis pole veel kaasa löönud. „Ootan huviga. Kutsusin kaasa ka oma vanema poja, kes hea meelega ka nõustus. Usun, et see on hea viis väärtushinnangute edasiandmiseks.“

Traditsioonilisel Toidupanga jõulueelsel toidukogumispäeval osaleb kokku 34 kauplust 17-s erinevas linnas üle Eesti, nende hulgas on 10 Rimi, 8 ETK kauplust, 8 Selverit ja 6 Prismat. Lisaks Tallinna Solarise keskuse toidupood ja Tõrva Kevade kauplus (Meie Toidukaubad).

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga