Avaleht Heategevus Lastefond pakub SEB 7. Tartu Rulluisumaratonil lastele ajaviidet ja hoiuteenust
Lastefond pakub SEB 7. Tartu Rulluisumaratonil lastele ajaviidet ja hoiuteenust

Lastefond pakub SEB 7. Tartu Rulluisumaratonil lastele ajaviidet ja hoiuteenust

24.-25. augustini toimuval SEB 7. Tartu Rulluisumaratonil on ka tänavu kohal SA TÜ Kliinikumi Lastefondi vabatahtlikud, kes aitavad fondi telgis sisustada kõige pisemate aega. Maratoni põhipäeval pakutakse koostöös Tartu Seikluspargiga ka lastehoiuteenust.

24. augustil püstitab Lastefond oma telgi Aruküla teele, kuhu oodatakse lapsi mängima, joonistama, värvima ning suuri Lastefondi mänguklotse laduma. Lisaks vabatahtlikele tegelevad fondi telgis lastega juba teist korda Vanemuise Kollased Kassid, kelle juhendamisel viiakse läbi põnevaid meisterdamisi. Kohal on ka Lastefondi maskott Mõmmik.

25. augustil on Lastefondi telk üles seatud Tartu Seiklusparki (Narva mnt 126B), kus koos pargi töötajatega pakutakse lastele mitmeid aktiivseid ja huvitavaid tegevusi ning lastehoiuteenust. Selleks tuleb hiljemalt 24. augustil eelregitreerida aadressil tartumaraton@tartumaraton.ee (kirja pealkirjaks „SEB 7. Tartu Rulluisumaratoni lastehoid“).

Lisaks on sellel päeval lastel võimalik seiklusradasid külastada soodushindadega.

Lastefondi telk on ühtlasi ka kohtumispaigaks kaotsi läinud laste ja nende vanemate vahel. Kõik vabatahtlike eestveetavad tegevused on tasuta.

Soovi korral saab haigeid lapsi toetada väikese annetusega, mis suunatakse liigesehaigete laste ravivesivõimlemise toetamiseks (lähemalthttp://lastefond.ee/lastefondist/kaimasolevad-projektid/kaimasolevad-toetusprojektid/ravivoimlemine).

Kommentaarid