Avaleht Heategevus ME KÕIK ARMASTAME AIDATA! Anneta mugavalt ja otse, olenemata, mis panga klient Sa oled!
ME KÕIK ARMASTAME AIDATA! Anneta mugavalt ja otse, olenemata, mis panga klient Sa oled!

ME KÕIK ARMASTAME AIDATA! Anneta mugavalt ja otse, olenemata, mis panga klient Sa oled!

Anneta mugavalt ja otse“Ma armastan aidata” annetuskeskkond pakub võimalust annetada mugavalt sõltumata, millise panga klient Sa oled. Mis veelgi olulisem annetades läbi annetuskeskkonna läheb iga annetus otse Sinu poolt valitud algatusele ilma vahenduseta.

Annetuskeskkond areneb pidevalt, et liikuda koos oma annetajatega just suunas, kuhu liiguvad ka nemad. Täna leiad www.armastanaidata.ee näiteks annetusalgatuse rakenduse, mis võimaldab koguda Sul koos sõpradega meeldivale annetuskeskkonda kuuluvale organisatsioonile toetust. Kui arvad, et üksi maailma parandada on raske, siis palu oma lähedastel näiteks kingituste asemel toetada Sinu loodud annetusalgatust.

Heateo Sihtasutuse ja Swedbank’i loodud annetuskeskkond liidab 41 organisatsiooni, keda saad ühekordselt või püsivalt toetada vaid mõne klahvivajutusega. Kõik annetuskeskkonnas olevad organisatsioonid soovivad oma projektidega muuta Eestit mõnusamaks paigaks nii inimestele kui ka loomadele ja loodusele. Neli valdkonda pakuvad efektiivseid ja uuenduslikke lahendusi mitmetele olulistele murekohtadele nagu laste huviharidus, eakate aktiivsus, loodushoid ja palju muud.

Vaata rohkem www.armastanaidata.ee ja loe projektidest lähemalt

Anneta mugavalt ja otse_2

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga