Avaleht Heategevus Otepää Gümnaasium korraldab heategevusliku laada
Otepää Gümnaasium korraldab heategevusliku laada

Otepää Gümnaasium korraldab heategevusliku laada

Otepää Gümnaasiumi õpilased Gustav Wulff-Õie 150. aastapäeva laadal 2015.aastal
Fotod: Monika Otrokova

2. juunil korraldab Otepää Gümnaasium Otepää Keskväljakul kell 10.00 – 13.00 heategevusliku lastekaitsepäeva kevadlaada. Laada tulu läheb Otepää Gümnaasium 110 juubeliürituste korraldamiseks.

Otepää Gümnaasiumi direktor Külle Viks ütles, et 2017. aasta on Otepää Gümnaasiumile tähtis aasta – 3.oktoobril täitub koolil 110 tegevusaastat. 1907. aastal Nuustaku kooliseltsi poolt asutatud emakeelne progümnaasium on esimene emakeelne maagümnaasium. Linnades alustati emakeelse hariduse andmisega 1906. aastal, kui avati esimene eestikeelne erakeskkool – Eesti Noorsoo Kasvatuse Seltsi I järgu Tütarlaste Kool Tartus, praegune Miina Härma gümnaasium.

„Juubeliaastale on koolis pühendatud palju sündmusi, üks neist on heategevuslik laat, mille tulu läheb Otepää Gümnaasium 110 juubeliürituste korraldamiseks,“ selgitas Külle Viks. „Laadapäeval on avatud nii müügiletid kui kohvikud, toimuvad nii laadaloterii kui sportmängud, esinemisalal saab näha soliste ja kollektiive.“

Laadal teeb oma esimese avaliku etteaste Otepää Gümnaasiumi noortebänd „4 kromosoomi“.

Laada korraldab Otepää Gümnaasium koostöös Otepää Kultuurikeskuse ja Otepää Avatud Noortekeskusega ning restoraniga Ugandi Resto. Halva ilma korral toimub laat Otepää Gümnaasiumis.

Seoses laadaga kell 9.00-14.00 Otepää Keskväljak liikluseks suletud. Ugandi Resto parkla ja Merle Lillepoe esine tänav liikluseks avatud.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga