Avaleht Heategevus Sinu annetus aitab kaasa orvuks jäänud laste ning neid kasvatavate vanavanemate elukvaliteedi tõstmisele
Sinu annetus aitab kaasa orvuks jäänud laste ning neid kasvatavate vanavanemate elukvaliteedi tõstmisele

Sinu annetus aitab kaasa orvuks jäänud laste ning neid kasvatavate vanavanemate elukvaliteedi tõstmisele

Heategevusprojekt „Orbude toetuseks” aitab kaasa ema-isa hoolest ilma jäänud laste ning neid kasvatavate vanavanemate elukvaliteedi tõstmisele. Eriti pööratakse tähelepanu orbude huvitegevuse arendamisele ning pakutakse lastele toetust spordi, muusika ja kunstiga tegelemiseks.

Samuti  arendatakse heade inimeste kaasabil laste loodus- ja tehnikahuvi, viiakse neid spaasse, ostetakse  teatri-, muuseumi- ja kontserdipileteid ning viiakse neid koos vanavanematega ekskursioonidele Eestimaa kaunitesse kohtadesse.

Sellega soovitakse kaasa aidata orbude enesetunde tõstmisele, nende huvimaailma arenemisele ning nende kujunemisele oma eakaaslastega võrdväärseteks noorteks.

Sellelaadne abi on tähtis, sest aastatepikkune koostöö orvuks jäänud lapsi kasvatavate vanavanematega on näidanud, et orbude pensionäridest vanavanematel puuduvad oma hoolealuste huvimaailma arendamiseks igasugused võimalused, lapsed aga janunevad uute teadmiste, uute muljete ja kontaktide järele.

Lisainfo: www.hot.ee/veny

ANNETUSE SAAB TEHA SIIN:
https://www.swedbank.ee/about/support/donate/projects

Kommentaarid