Avaleht Heategevus Lastefond Täna stardib Tallinna vanalinnas päikeseloojangul heategevusjooks asenduskodu laste toetuseks
Täna stardib Tallinna vanalinnas päikeseloojangul heategevusjooks asenduskodu laste toetuseks

Täna stardib Tallinna vanalinnas päikeseloojangul heategevusjooks asenduskodu laste toetuseks

3. augustil kell 21:43 antakse Tallinnas Vabaduse väljakul start Seve Ehituse heategevusjooksule, mille eesmärk on toetada asenduskodus elavate laste psühholoogilist nõustamist.

Seve Ehituse heategevusjooks leiab aset IRONMAN Tallinn täispika triatloni raames, olles eelüritus nädalavahetusel toimuvale triatlonivõistlusele.

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi strateegiajuht Küllike Saar nendib, et täispikk triatlonivõistlus võib paljude inimeste jaoks tunduda ületamatu, ent seda ei ole eelõhtul toimuv heategevusjooks. “4,2-kilomeetrine distants on jõukohane peaaegu kõigile ning tegemist on unikaalse võimalusega täpselt päikeseloojangul kogu pere ja sõpradega joosta või kõndida ümber ja läbi Tallinna vanalinna, tehes head nii endale kui ka abi vajavatele lastele,” kutsub Saar üles.

Jooksu osalustasu on 15 euro suurune annetus jooksul osaleja kohta. Osalustasu ja annetused lähevad TÜ Kliinikumi Lastefondi kaudu asenduskodus elavate laste psühholoogilise nõustamise toetuseks.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga