Avaleht Heategevus Tartu Kaubamaja toetab kampaaniaga Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi
Tartu Kaubamaja toetab kampaaniaga Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi

Tartu Kaubamaja toetab kampaaniaga Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi

Tee süda soojaksTänasest on Tartu Kaubamajas müügil spetsiaalne tee, mille ostuga toetavad kliendid raske ja sügava puudega laste hoiukodude loomist.

Täna algav kampaania kannab nime “Tee süda soojaks”, ning selle raames saab kuni veebruari lõpuni Tartu Kaubamaja keskuse poodide kassadest osta Kubija ürditalu Kogu pere teed. Teepaki hind on 2 eurot ja igalt pakilt läheb 1 euro Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile.

Kõik kampaania kulud ja osaliselt ka teepaki kulu katab Tartu Kaubamaja, mis on Lastefondiga edukalt koostööd teinud ja puudega lapsi toetanud juba 2009. aastast.

lastefond“Tegemist on tugeva ühiskondlikke väärtusi hindava ja edasikandva organisatsiooniga kes loob võimalused hoolida ka kõige nõrgematest,” rääkis Jeedas, miks on kaubanduskeskus otsustanud ühiste kampaaniatega jätkata.

“Meil ja meie keskuse kõikidel poodidel on hea meel anda oma panus esimese hoiukodu loomisele,” lisas Jeedas.

Teepakkide müügist saadud tulu läheb Lastefondi 2014. aasta põhikampaania «Unistuste puhkus» tarbeks, millega kogutakse raha raske ja sügava puudega lastele hoiukodude loomiseks. Esimene selline hoiukodu plaanitakse avada juba märtsis Tartus Käopesa perekodus.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga