Avaleht Heategevus Toimus heategevuslik tenniseturniir
Toimus heategevuslik tenniseturniir

Toimus heategevuslik tenniseturniir

Foto: Tere Tennisekeskus

Pühapäeval peeti Tere Tennisekeskuse välisväljakuil suviselt sooja ilmaga heategevuslik tenniseturnii Rixos Cup 46 tennisemängija osavõtul. Turniiri reglement oli omapärane – igaüks osales kuues paarismängus, kuid erinevate partneritega. Osavõtjate seas oli tuntud sportlasi ja ettevõtjaid, teiste seas Tarmo Sumberg, Allar Levandi, Indrek Sei, Mart Poom, Tiit Nuudi, Toomas Leius, Peter Roose, Arno Mägi, Tiit Roben, Ahti Asmann, Indrek Sepp. Turniiri esikolmik: Aivar Nurme, Tarmo Sumberg, Urmas Arula. Fair Play auhinna pälvis endine Eesti Olümpiakomitee president ja Pauligi juht Tiit Nuudi.

Turniiri korraldas luksushotellikett Rixos koos reisikorraldajaga GoAdventure. Rixos on Türgi luksushotellide kett, mis on nüüd levinud ka teistesse riikidesse. Rixos on varemgi korraldanud heategevusüritusi, ent esimest korda oli see seotud tenniseturniiriga. Raha koguti seekord Tallinna Lastehaiglale diabeetikutele mõeldud sensoriga insuliinpumpade ostmiseks.

„Oleme ennast Eestis reklaaminud erinevatel turismimessidel kaheksa aastat, kuid seekord tahtsime ette võtta midagi uut,“ ütles Rixose müügi- ja marketingidirektor Erol Danaci. „Eestiga on meil head suhted, ka palju eestlastest turiste peatub meie hotellides ning oleme alati saanud hästi läbi,“ põhjendas Danaci, miks selline esmakordne tenniseturniir just Tallinnas peeti.

Kommentaarid