Avaleht Heategevus 37 000 tasuta raamatut läheb täna laiali jagamisele
37 000 tasuta raamatut läheb täna laiali jagamisele

37 000 tasuta raamatut läheb täna laiali jagamisele

MTÜ Raamat Rahvale korraldab täna kell 11.00-15.00 Tallinna Kultuurikatlas tasuta raamatute laada. Kokku toodi laadale eraomanike ja kirjastuste poolt üle 37 000 raamatu, mille seast kõik külastajad saavad endale sobiva valida. Lisaks tasuta raamatutele astuvad pealaval üles kirjandusmaailma tuntuimad tegijad, lastega tegeleb Eesti Lastekirjanduse Keskus ning vähiravifond „Kingitud Elu“ pakub vahvleid. Üritus on kõigile tasuta!

„Olen siiralt tänulik kõigile inimestele, kes oma head raamatud laadale tõid, et need võiks uutele omanikele lugemisrõõmu pakkuda,“ ütles raamatulaada projektijuht Alina Tubli. „Võrreldes eelmise korraga on uusi ja vähekasutatuid raamatuid tunduvalt rohkem, umbes pooled. Olen kindel, et iga huviline leiab endale mõne meelepärase raamatu.“

Raamatulaada esinemisnurgas astuvad järgemööda üles noor luuletaja Jaan Keskel; kalamburist ja Twitteri-kirjanik Keiti Vilms; paljude kokaraamatute autor Lia Virkus; muusik Marek Sadam; luuletaja, humorist, illustraator, karikaturist ja ristsõnade koostaja Ilmar Trull ja TimeBooki asutaja Mihkel Sepp. Päeva juhib ja esinejatega vestleb multitalent Jürgen Rooste. Üritusel kogutakse vabatahtlike annetusi vähiravifondile „Kingitud Elu“.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga