Avaleht Heategevus ABI NOORELE PERELE! Kanal 2 „Kodutunne“ kingib noorele perele unistuste lastetoa
ABI NOORELE PERELE! Kanal 2 „Kodutunne“ kingib noorele perele unistuste lastetoa

ABI NOORELE PERELE! Kanal 2 „Kodutunne“ kingib noorele perele unistuste lastetoa

Kodutunne 11, 4. saade, Suislepa, (21.03) (1)Täna kell 20:30 ulatab Kanal 2 „Kodutunne“ abikäe noorele perele, kus kasvab kolm last. Unistuste lastetuba luuakse tingimustes, kus enne remonti vaatas vastu muldpõrand ja elekter puudus sootuks.

„Kodutunne“ suundub täna Suisleppa, kus elavad Maarika ja Sulev koos oma kolme lapsega. Suurest perest pärit Maarika jäi hingeliselt orvuks juba 13aastasena, kui Alzheimeri tõbi viis neiu kõrvalt teda kasvatanud vanaema. Saatuse keerdkäigud tõid kaasa pidutsemise ja alkoholi, kuid kõik muutus, kui Maarika kohtus ametikoolis Suleviga. Elu sai uue perspektiivi ja peagi loodi pere, kuhu järjest on sündinud kolm toredat last Eric, Erika ja Emely.

Maarika ja Sulev pole kordagi kahetsenud oma valikut nii noorelt pere luua, kuid tuge vajavad nemadki. Nimelt elab pere Sulevi vanaisa vanas maamajas, mida Maarika ja Sulev loodavad omal jõul ajapikku korda saada, sest linna „kergema“ elu peale pole neil huvi kolida. Oodata ei kannata aga lastetuba, kus põrandal vaatab vastu liiv ja elektri puudumine teeb elamise ebamugavaks. „Kodutunne“ võtab täna lastetoas ette põhjaliku remondi, et aidata noort pere nende püüdlustes edasi.

„Kodutunne“ on Kanal 2 ekraanil taas juba täna õhtul kell 20:30, kohe pärast „Kööki“.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga