Avaleht Heategevus Aita Beryt saata delfiiniteraapiale!
Aita Beryt saata delfiiniteraapiale!

Aita Beryt saata delfiiniteraapiale!

Naerata Ometi MTÜ toetab 3-ndat aastat väikese Beryti delfiiniteraapiat Odessas ja palub nüüd ka sinu abi. Beryt on 8 aastane sõbralik, rõõmsameelne ja aktiivne tüdruk, kelle diagnoosiks on täpsustamata pervasiivne arenguhäire, millest on mõjustatud tema kõne, sotsiaalne suhtlemine, motoorika areng ning pidurdunud on ka vaimne areng. Lisaks on Berytil ka hüpermetroopia ehk kaugelenägevus ja ta kannab prille.

Beryt käis Naerata Ometi MTÜ toel esimest korda delfiiniravil 2011. aastal, teist korda 2012.aastal, kuid kuna suuremate edusammude saavutamiseks soovitatakse delfiiniteraapial käia 3 korda, siis otsustas Naerata Ometi Beryti ravi ka sellel aastal toetada.

Autism on enamasti eluaegne psüühikahäire ja ravi sellele pole, siiski on võimalik puuet pehmendada ja lapse elu parandada. Delfiiniteraapia on kasulik puudega lapsele, aitab parandada liikumis-, mõtlemis- ning kõnevõimet, samuti mõjub see tasakaalustavalt närvisüsteemile. Ravi stimuleerib ajutegevust, suurendades selle aktiivsust ja vastuvõtlikkust uutele oskuste omandamisele. Ravi minimaalseks pikkuseks on soovituslik 10 päeva, 1-tunnine teraapia tuleb läbi teha iga päev. Seda teraapiat korraldatakse Ukrainas Odessas.

Summa, mida aastase perioodi jooksul heade inimeste abiga püüame kokku saada on umbes 2000 eurot (sisaldab 20% ulatuses projekti haldamise ja juhtimisega seotud kulusid)

Mida Sina saad teha? 

Selleks et aidata on mitu võimalust:

Pangaülekanne:

DanskeBank 332132960003
SEB 10220101993019
Swedbank 221046387155
Saaja: Naerata Ometi MTÜ
Selgitus: Beryti toetuseks
Välismaalt annetamiseks vajalikud SWIFT ja IBAN koodid leiad SIIT.
Kindlasti lisada ka isikukood, et järgmisel kevadel saada tagasi annetuse tulumaks.

Helista:

9005510, annetad 10 eurot.
9005515, annetad 15 eurot.
NB! Kõne kestvus peab olema vähemalt 11 sekundit.
Helistada saab Elioni, EMT, Elisa, Tele2, Starmani ja STV võrkudest!

NB! Helistamise teel tehtud annetused jaotatakse ka teiste käimasolevate projektide vahel, sest ei saa täpselt kontrollida, mis projektile helistades on annetus tehtud.

SMS-annetus:

Saada SMS numbrile 13013 märksõnaga Naerata beryt annetad 1,6 eurot
Saada SMS numbrile 13017 märksõnaga Naerata beryt annetad 3,2 eurot

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga