Avaleht Heategevus AITÄH HEADELE INIMESTELE! Weekend festivalil annetati vähihaigete heaks üle 3200 euro
AITÄH HEADELE INIMESTELE! Weekend festivalil annetati vähihaigete heaks üle 3200 euro

AITÄH HEADELE INIMESTELE! Weekend festivalil annetati vähihaigete heaks üle 3200 euro

weekendVähiravifondi Kingitud Elu vabatahtlikud kogusid annetusi Pärnu rannas Weekend festivalil – kolme õhtuga lisandus festivalikülastajate spontaansete annetustena fondi üle 3200 euro.

“Täname igat pidulist, kes meie kastide juures peatus ning oma panuse kellegi elu heaks andis,” ütles vähiravifondi Kingitud Elu juhataja Toivo Tänavsuu. “Annetajaid oli sadu ning oleme tänulikud iga euro eest, mis peomöllu keskel vähihaigetele lisandus. Samuti ütleme aitäh festivali korraldajatele avatud väravate eest.”

Lõppeval nädalal jätkas fond annetuste kogumist reedel ja laupäeval Paides toimuval Arvamusfestivalil ning reedel, laupäeval ja pühapäeval Käsmus aset leidval Viru Folgil. Fond on tänavu saanud rekordilise hulga abitaotlusi haigekassa toetuseta jäänud vähihaigetelt, kelle hulgas on nii nooremaid kui ka vanemaid inimesi. Tänavu on fondist abi saanud kokku juba ligi 40 inimest, kellest paljude ravi kestab juba pikemat aega.

Sel suvel käivitas Kingitud Elu oma kodulehel annetuste mootori, mille kaudu saab igaüks lihtsa vaeva ja jõukohase panusega vähihaigete püsitoetajaks hakata.

“Vastutus ja võimalus kinkida paljudele inimestele täisväärtuslikke elupäevi oma lähedaste keskel innustab meid jätkama pöördumisi Eesti rahva poole abipalvega: kinkigem koos kõigile meie inimestel see viimane õlekõrs ja võimalus kauem elada või isegi terveneda. Kui iga Eesti inimene panustaks vähihaigete heaks ühe euro aastas, ulatuks meie abikäsi absoluutselt kõigini ja jääks ülegi,” ütles Tänavsuu.

Sügis on ukse ees ja jõulud pole enam mägede taga. Paljud ettevõtted asuvad varakult enda aastalõpu turunduslikke kingiplaane tegema. Vähiravifond Kingitud Elu kutsub selgi aastal kõiki ettevõtjaid üles loobuma tarbetu nänni ostmisest oma töötajatele, partneritele või klientidele ning selle asemel tegema kingituse, mille väärtus pole mõõdetav – kinkima mõnele vähihaigele annetusega elupäevi.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga