Avaleht Heategevus Aitame Antsul Aidata AITAME ANTSUL AIDATA! 89-aastane Põlva memm Heli Raidla: Ants on suure südamega ja hea mees
AITAME ANTSUL AIDATA! 89-aastane Põlva memm Heli Raidla: Ants on suure südamega ja hea mees

AITAME ANTSUL AIDATA! 89-aastane Põlva memm Heli Raidla: Ants on suure südamega ja hea mees

Foto: Terje Lepp
Foto: Terje Lepp

Taas on möödunud kuu Põlvamaa invataksojuhi Ants Väärsi eelmisest annetuskampaania ülevaatest ning väärikas mees annab ülevaate 11. maist saati lisandunud summadest.

Telefonioperaatorite, pangaülekannete ja sularahamaksete kaudu lisandus selle aja jooksul uue invatakso ostmiseks 1293 eurot ja 12 senti ning koos on 22 002 eurot ja 24 senti, mis on veidi üle poole vajaminevast summast. Ants Väärsi nendib, et toetussummad on kokku kuivanud, tema taotlust saada projektiraha ei rahuldatud, kuid hea uudisena räägib ta sellest, et mõned ettevõtjad on lubanud tal autode tarvis garaaži üles lüüa. Vundamendi talvise appitõttamise hõlbustamise eesmärgil rajatavale hoonele on ta juba ise valmis teinud.

Kagu-Eesti inimesed aga hoiavad jätkuvalt pöialt, et Ants oma uue auto ostmiseks vajaliku summa kokku saaks. 89-aastane Põlva memm Heli Raidla on tema teenust kasutanud juba mitu aastat. “Ants on suure südamega ja hea mees,” arvab ta. “Alati kui vaja, saame temaga kokku leppida, ta võtab kodulävelt peale, aitab trepist alla auto peale, Tartus aga toob ratastooli ja viib otse arsti kabinetti.”

Memm kinnitab, et invaauto on vallale hea asi, sest sealtkandi vanainimestel on lapsed sageli maailma mööda laiali ega saa abis käia, Ants aga teab täpselt, kuhu haiged viia ja kus milline arst asub — vanainimestel on Tartu uutes haiglahoonetes väga raske liikuda ja õige koht üles leida. Heli Raidla loodab, et uuel autol on veel paremad võimalused lamavaid haigeid vedada. Tema ise sõidab juba 20. juunil Antsuga Tartusse operatsioonile.

Võimaluseks Ants Väärsit ja tema veetavaid haigeid toetada on annetamine avatud fondidesse: helistades telefonil 900 6677 annetad kümme eurot, OÜ Antsu Takso arveldusarvele EE611010220241726227 saab annetada enda jaoks sobiva summa. Heade uudiste portaal Goodnews algatas heategevuskampaania, mille eesmärgiks on aidata Põlvamaa heategijal Ants Väärsil soetada uus invatakso, millega tema saab omakorda abistada hädasolijaid. Uue invabussi maksumuseks hindab Ants Väärsi ligikaudu 40 000 eurot ja oodatud on iga toetus.

Kampaania kohta saab jooksvat ülevaadet kodulehelt: http://aitameantsulaidata.ee/

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga