Avaleht Heategevus Aitame Antsul Aidata AITAME ANTSUL AIDATA! Kampaania “Aitame Antsul aidata” kutsub abistama hädasolijaid
AITAME ANTSUL AIDATA! Kampaania “Aitame Antsul aidata” kutsub abistama hädasolijaid

AITAME ANTSUL AIDATA! Kampaania “Aitame Antsul aidata” kutsub abistama hädasolijaid

10X15_4645Heade uudiste portaal Goodnews algatab heategevuskampaania, mille eesmärgiks on aidata Põlvamaa heategijal Ants Väärsil soetada uus invatakso, millega tema saab omakorda abistada hädasolijaid.

Ants Väärsi on inimene, kelle töö väärib ülimat austust: ta pakub juba kolmandat aastat invataksoteenust, kusjuures tegu pole äri, vaid otsese abistamisega. Elutee jõnksud tegid sellest mehest kord saatusekaaslaste abistaja: ise raskeid haigusi põdenud ja ratastoolis olnud mees aitab meditsiiniasutustesse viia ja veel sagedamini ära tuua lamavaid haigeid ja ratastoolis olevaid inimesi ning vanureid, kellel on liikumispuue. Ants Väärsi siiras soov on aidata piirkonna sotsiaaltöötajatel lahendada probleeme, ta tahab parandada vanurite ja liikumispuudega inimeste elukvaliteeti ning soovib seda teha võimalikult soodsalt, töötada palgata ja heategevuseks. Kahjuks on tema töövahend, invabuss, väsinud ja tahaks ümbervahetamist, kuid selleks puuduvad võimalused ja abistaja on otsimas heategijate toetust, et uus vajalik liiklusvahend soetada.

10X15_4642

Uue invabussi maksumuseks hindab mees ligikaudu 40 000 eurot ja oodatud on iga toetus. Võimalus on teda selles tegevuses toetada, annetades avatud fondidesse: helistades telefonil 900 6677, annetad kümme eurot ja OÜ Antsu Takso arveldusarvele EE611010220241726227 saab annetada enda jaoks sobiva summa.

10X15_4649

Peatselt valmib portaali GoodNews haldava meedia-, turundus- ja reklaamiagentuuri MediaMarketingi poolt Ants Väärsile tehtav kodulehekülg, millelt saab edaspidi ka kiireimat infot kampaania kulgemise kohta. Eeloleval neljapäeval, 15. oktoobril, on Ants Väärsi külas Kuma Raadio heade uudiste saatel, mis läheb eetrisse kell 11.20 ning seal kuuleb väärika mehe elust ja missioonist pikemalt.

Head inimesed! Aitame üheskoos Ants Väärsil aidata!

Jüri Kukk

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga