Avaleht Heategevus Anname koos hoogu raamatule “Veel 100 ideed õpetajale”!
Anname koos hoogu raamatule “Veel 100 ideed õpetajale”!

Anname koos hoogu raamatule “Veel 100 ideed õpetajale”!

Umbes kaks aastat tagasi andis Kristi Lõbu välja praktilise käsiraamatu “100 ideed õpetajale”, mis on erinevatest vahvatest ja lihtsasti teostatavatest ideedest tulvil.

Õpetajad võtsid raamatu väga hästi vastu. Nii hästi, et raamat müüdi läbi ühe aastaga. Tundub, et õpetajad olid sellist praktilist raamatut juba mõnda aega oodanud. Tagasiside, mida õpetajad andsid, oli üdini positiivne.

Raamatu väljaandmine on aga üsna aja- ja rahamahukas protsess. Kaks aastat tagasi pöördus Kristi abi saamiseks Hooandja poole ja on kaks aastat hiljem uue raamatu projektiga hoogu kogumas.

“Veel 100 ideed õpetajale” pakub lisaks paljudele õppetöö ja õppevahenditega seotud ideedele õuesõppe ja vahetundide sisustamise ideid. Erinevate nippide hulgast leiab nõuandeid nii õpilaste kui ka õpetaja enda motiveerimiseks. Otse loomulikult ei jää tähelepanuta digipädevuse arendamine. Mitmete ideede juures on QR-kood, millega avaneb selgitav video või viide idee autori veebilehele.

“Võta hooandmist kui võimalust raamat ette ära tellida, sest esiteks, nagu ka eelmise raamatuga juhtus, hakkab see raamatupoes palju rohkem maksma ja teiseks jäid paljud inimesed 1. osast ilma, sest raamatud said lihtsalt otsa,” ütleb Kristi.

Kui kõik läheb plaanipäraselt, peaks raamatud valmis saama augusti teiseks pooleks. Nii jääb õpetajatel aega raamatu uurimiseks ja uueks õppeaastaks vajalike ettevalmistuste tegemiseks. Kas see poleks mitte tore algus uuele õppeaastale?