1. Avaleht
  2. Määratlemata
  3. ANNETA KOOLIVAHENDEID I Maxima kauplustes saab annetada paljulapselistele peredele kooliasju
ANNETA KOOLIVAHENDEID I Maxima kauplustes saab annetada paljulapselistele peredele kooliasju

ANNETA KOOLIVAHENDEID I Maxima kauplustes saab annetada paljulapselistele peredele kooliasju

Maxima paneb lähinädalatel oma Tallinna ja Tartu kauplustes õla alla Eesti Lasterikaste Perede Liidu kampaaniale „Lapsed Kooli“, mille raames saavad ostlejad annetada koolivahendeid paljulapseliste peredele. Lisaks saavad kõigi kooli minevate laste vanemad kuu aja vältel Maxima kauplustes taskukohaste hindadega oma lapsed uueks õppeaastaks ära varustada.

„Maxima jaoks on praegusel ajal väga oluline Eesti perede toimetulek, mistõttu oleme toiduainehindade kõrval pannud palju rõhku ka sellele, et kooli minevate laste vanemad saaksid just meie juurest kogu augustikuu vältel koolitarbed soodsalt ostetud,“ rääkis Maxima Eesti turunduse ja avalike suhete osakonna juht Tiia Schapel. Maxima kauplustes on sel aastal väga lai valik hea hinnaga kooliasju igas vanuses koolilastele.

„Kuna paljulapselistele peredele on see aasta kindlasti veel raskem kui paljudele teistele, siis osaleme lähinädalatel heameelega ka Eesti Lasterikaste Perede Liidu kampaanias „Lapsed Kooli“ mille raames on võimalik meie kahe Tallinna ja ühe Tartu kaupluse külastajatel võimalik osta kooliasju ja annetada neid kaupluses kohapeal paljulapselistele peredele,“ lisas Schapel.

Tallinnas saab kooliasju annetada 11.-14. augustil Haabersti ja Smuuli Maximates ajavahemikus kell 13-19 ning Tartus Sõbra Keskuse Maximas 18.-19. augustil ajavahemikus kell 16-19. „Odavaimad koolitarbed nagu vihikud, maksavad meil alla euro, värvilisi pabereid, tindipliiatseid ja pinaleid saab 2-3 euroga kätte. See on üsna väike summa, mistõttu loodame väga, et ühe-kahe koolitarbe jõuavad meie kliendid ikka mõnele paljulapselisele perele annetada,“ avaldas Schapel lootust.

Maxima enda koolikampaania, mille raames on võimalik jaeketi kõigist 83st kauplusest soetada hea hinnaga koolitarbeid erinevas vanuses koolilastele, algas 4. augustil ja kestab 7. septembrini. „Meilt saab kõik, mis kooliks on vajalik, ühest kohast kätte. On need siis kirjutusvahendid, käsitöötarvikud, seljakotid, pinalid, vihikud või kooliks vajalikud riided,“ rõhutas Schapel. Lisaks saavad kõik Maximast koolitarbeid ostnud osaleda loosis, millega võib võita 3000 euro väärtuses perereisi või ostukorvi summa tagasi.

Head Uudised GoodNews