Avaleht Heategevus BIGBANK Match Show toetab Võru kodutute loomade varjupaika 1500 euroga
BIGBANK Match Show toetab Võru kodutute loomade varjupaika 1500 euroga

BIGBANK Match Show toetab Võru kodutute loomade varjupaika 1500 euroga

Foto: Peeter Hütt
Foto: Peeter Hütt

Pühapäeval toimunud Baltikumi suurimal heategevuslikul koertenäitusel BIGBANK Match Show koguti Võru kodutute loomade varjupaiga jaoks 1500 eurot, millega toetatakse varjupaiga kliinikuruumi ehitamist.

„Kogutud rahast on Võru varjupaigale suur abi veterinaarkliiniku toa väljaehitamiseks,“ rääkis Varjupaikade MTÜ Võru varjupaiga juhataja Maie Vumba. „Olemasolev ruum vajab soojustust ja nõuetekohaseid kergelt desinfitseeritavaid seinakattematerjale ning põrandapindu. Oleme sammu võrra lähemal sellele, et Võru varjupaiga loomad saavad oma esmased veterinaarprotseduurid kohapeal.“

Heategevuslikul koertenäitusel osales kokku 121 koera. Koertenäituse I koha võitis segavereline koer Ronja, kes on 10,5 aastane veteran. II koha sai vaaraokoer Zonda, kes oli parim punase lindi saanud koer, ning III kohale tuli segavereline 8-kuune kutsikas Poppy. IV koha sai Staffordshire’i bullterjer Bree, kes oli parim sinise lindi saanud koer.

Näitusel kuulutati välja BIGBANKi ja Eesti Koeraomanike Seltsi korraldatud konkursside „Minu koera lemmiktort“ ja „Inimese parim sõber 2014“ võitjad. Parimaks koeratordiks valiti Maris Siilmanni võistlustöö nimega „Iga koera unistus”. „Inimese parim sõber 2014“ tiitli võitis Saksa lambakoer Ratsumestarin Quasy, kes kaitses oma perekonda sissemurdjate eest.

10. korda toimunud BIGBANK Match Show eesmärk on juhtida tähelepanu kodutute loomade probleemile ja selle lahendamise võimalustele ning toetada Eesti kodutute loomade varjupaikasid. Koostöös Eesti Koeraomanike Seltsiga ning heade inimeste abiga on BIGBANK Eesti kodutute loomade varjupaikasid toetanud enam kui 16 000 euroga.

MTÜ Eesti Koeraomanike Selts on 2006. aastal asutatud mittetulundusühing, mis haldab internetifoorumit www.koertekoda.net ning tegeleb hättasattunud koerte abistamisega koos Koertekoja foorumi kasutajatega.

BIGBANK AS (www.bigbank.ee) on Eesti kapitalil põhinev tarbimislaenudele keskendunud spetsiaalpank, millel on filiaalid Soomes, Rootsis, Lätis, Leedus ja Hispaanias ning mis pakub piiriülese teenusena oma tooteid ka Austrias, Saksamaal ja Hollandis. BIGBANK annab tööd 477 inimesele, neist 212 Eestis, 97 Lätis, 70 Leedus, 36 Soomes, 39 Hispaanias ja 23 Rootsis.

VAATA GALERIID!
Fotod: Peeter Hütt

Ei ole valitud galeriisse või galerii kustutatud.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga