Avaleht Heategevus Eestlaste südameid vallutanud Uku Suviste esineb juba sel neljapäeval Vähiliidu heategevuskontserdil!
Eestlaste südameid vallutanud Uku Suviste esineb juba sel neljapäeval Vähiliidu heategevuskontserdil!

Eestlaste südameid vallutanud Uku Suviste esineb juba sel neljapäeval Vähiliidu heategevuskontserdil!

Eesti Vähiliit, muusik Uku Suviste ja teised Eesti armastatud ning hinnatud artistid kutsuvad kõiki juba sel neljapäeval kell 19:00 heategevuskontserdile Tallinna Jaani kirikusse.

Tänavuse rinnavähi ennetuse kampaaniakuu tipphetkeks on sel neljapäeval, 24.oktoobril kell 19 Tallinna Jaani kirikus Eesti Vähiliidu eestvõttel toimuv heategevuskontsert „Unistused elavad“.

Vähipatsientide nõustamiskeskuse loomiseks korraldataval kontserdil esitavad lugusid maailmakuulsatest muusikalidest “Phantom of the Opera”, “Jesus Christ Superstar”, “Les Misèrables”, “Evita” ja “Cats” Uku Suviste, Nele-Liis Vaiksoo, Oliver Kuusik, Annika Lumi, Rosanna Lints, Norman Salumäe ja Otsa Kooli sümfooniaorkester.

Lisaks andekatele artistidele osaleb juba viiendat aastat Fazer Geisha Eestis rahvusvahelises Roosa Lindi kampaanias, mille eesmärk on toetada võitlust rinnavähi vastu ning tänavu saab Roosa Lindi kampaaniat toetada lisaks Geisha šokolaadidele ja kommidele ka vastselt turule tulnud Fazer Geisha küpsiseid ostes.

Fazer Eesti turundus- ja kommunikatsioonispetsialisti Triin Aasma sõnul sobivad küpsised imehästi nii magusaks vahepalaks endale kui kingituseks kõige kallimale. Kampaania raames annetab Fazer Eesti iga Geisha toote ostu pealt Vähiliidule 2 eurosenti, et toetada rinnavähi uuringute läbiviimist, samuti rinnavähiga võitlejaid ja nende peresid.

“Kutsun kõiki üles märkama abivajajaid ning neid toetama. See heategevuslik kontsert on üks võimalus anda oma panus ning toetada vähipatsientide nõustamiskeskuse loomist. Ja kui tõesti kontserdile tulla pole võimalik, siis saab oma panuse anda ka läbi Geisha südamekujuliste küpsiste ostu, ” rääkis Uku mõned päevad enne kontserti.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga