Avaleht Heategevus Ettevõtja, ära kingi jõuludeks tarbetut nänni, tee hoopis elupäästev heategu!
Ettevõtja, ära kingi jõuludeks tarbetut nänni, tee hoopis elupäästev heategu!

Ettevõtja, ära kingi jõuludeks tarbetut nänni, tee hoopis elupäästev heategu!

Vähiravifondil on erakordselt palju abivajajaid. Nooremad ja vanemad inimesed, abivajajad igast Eesti otsast – nii palju on vähihaigeid, kelle ravi ei kompenseeri haigekassa ja kes peavad lootma annetajate abile.

Fondi poole pöördub keskmiselt üks inimene iga päev. Sellepärast paneb fond kõikidele ettevõtetele jõulude eel südamele üleskutse loobuda tarbetu jõulunänni kinkimisest oma töötajatele, partneritele või klientidele. Tehke selle asemel hoopis ühine kollektiivne firmaheategu vähihaigete toetuseks, kinkides seeläbi kellelegi lootuse ja võimaluse elada.

Samuti innustab fond kõiki töökollektiive, sõpruskondi ja kõikvõimalikke organisatsioone: võimalusel loobuge teineteisele “kohustuslike” kingituste tegemisest, pange kingirahad kokku ja tehke üks ühine kõige kallim kingitus – kinkige kellelegi vähiravifondi kaudu lootust ja elupäevi.

Ettevõtetele, kes soovivad teha kollektiivi nimel heateo (ja anda sellest ka oma partneritele teada), saab fond pakkuda erinevaid heategevuslikke jõululahendusi vastavalt teie ettevõtte vajadustele ja eelistustele. Küsida tuleks lisainfot info@kingitudelu.ee või helistada vähiravifondi tegevjuhile Katrin Kuusemäele (55922221) või juhatuse liikmele Toivo Tänavsuule (5276004).

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga