Avaleht Heategevus FOTOD! Eesti Õdede Liit andis täna vähiravifondile „Kingitud elu“ üle 1500 euro suuruse annetuse
FOTOD! Eesti Õdede Liit andis täna vähiravifondile „Kingitud elu“ üle 1500 euro suuruse annetuse

FOTOD! Eesti Õdede Liit andis täna vähiravifondile „Kingitud elu“ üle 1500 euro suuruse annetuse

Fotod: Ann Vaida

Täna andis Eesti Õdede Liidu asepresident Gerli Liivet vähiravifondi „Kingitud elu“ asutajale ja juhatuse liikmele Toivo Tänavsuule üle 1500 euro suuruse annetuse.

„Õed näevad igapäevaselt inimesi, kelle ravikulusid riiklik süsteem ei kata ning seetõttu otsustasime toetada algatust, mis võimaldab abivajajatel jätkata vajalikku ravi. Õdede jaoks on kõige olulisem patsiendi  tervenemisele kaasa aitamine ja abi vajaduse märkamine. Empaatia  paneb panustama ka oma isikliku rahaga ning üheskoos on kergem,“ selgitas Eesti Õdede Liidu president Anneli Kannus.

„Vähiravifondi jaoks on iga annetus suur väärtus, sest sellega saame kinkida haigetele elupäevi. Eesti Õdede Liidu annetuse eest oleme tänulikud, kuid samuti on fondi jaoks oluline moraalne tugi tervishoiusüsteemi arvukaimate esindajate, õdede ja hooldustöötajate, poolt,“ rääkis vähiravifondi „Kingitud elu“ asutaja ja juhatuse liige Toivo Tänavsuu.

Lisaks kinkis Eesti Õdede Liit Põhja-Eesti Regionaalhaigla onkoloogia- ja hematoloogiakliinikule liidu liikmete ühisloominguna, elektroonilisi vahendeid kasutades, valminud maali „Südamest südamesse“. Maal jääb kaunistama päevaravi patsientide ooteala.

VAATA GALERIID!
Fotod: Ann Vaida

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga