Avaleht Heategevus GALERII! Buduaar korraldas Evianiga rinnavähi vastu Wabaduses heategevusliku ürituse
GALERII! Buduaar korraldas Evianiga rinnavähi vastu Wabaduses heategevusliku ürituse

GALERII! Buduaar korraldas Evianiga rinnavähi vastu Wabaduses heategevusliku ürituse

Foto: Urmas Kaldron
Foto:Urmas Kamdron

Reedel toimus Wabaduses heategevuslik üritus „Evianiga rinnavähi vastu“. Modellidena astusid üles tuntud Eesti naised ja Kaja Kallas pani oksjonile enda kleidi.

Tuluõhtu algataja evian® soovis teavitada kõiki Eesti naisi, et varajases staadiumis avastatud rinnavähk on ravitav ning maikuu on pühendatud Eesti Vähiliidul selle haiguse ennetus- ja teavitustööks.

Oma panuse andsid ka tuntud tegusad naised, kes olid meie moešõu modellid, ning head koostööpartnerid, kes olid annetanud oma tooteid heategevuslikule oksjonile.

Rinnavähi kontrollis käimise julgustamise osas võttis sõna Põhja-Eesti Vähiühingu esinaine Merike Värik, kes ise on seda rasket haigust põdenud. Samal teemal kõneles ka armastatud poliitik Kaja Kallas, kes oli oksjonile kinkinud oma kauni roosa kleidi, millega ta käis aastal 2013. presidendi vastuvõtul.

Üritus jätkus südamliku Halens moešõuga. Modellidena astusid üles Eesti Näituste juht Katrin Pihela oma tütrega, laulja ja lauluõpetaja Maiken, aeroobikatreener Kerstin Liitmaa, Buduaari looja Marge Rahu oma tütre ja pisipojaga, Buduaari ilulooja Gaida Talu poja ja tütrega ning paljud teised.

Õhtu jätkus kuni oksjoniteni rütmika tantsušõuga Solusistaz esituses. Oksjonite järgselt musitseeris meile selle raske haigusega samuti isiklikult kokku puutunud Lea Dali Lion (Lea Liitmaa). Tuluõhtu juhiks oli särav Mairold Millert.

Oksjonitelt koguti 546 € Eesti Vähiliidu toetuseks ja oksjonite võitjad olid väga suuremeelsed, sest paljud tooted osteti välja kõrgema hinnaga kui nende tegelik väärtus oli.

Heategevuslikud oksjonid jätkuvad Buduaari veebis alates 14. maist.

GALERII
Fotod: Urmas Kamdron

Ei ole valitud galeriisse või galerii kustutatud.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga