Avaleht Heategevus GOODNEWS KIIDAB! Rat Race 2015 kogus suurperede lastele ligikaudu 10 000 eurot
GOODNEWS KIIDAB! Rat Race 2015 kogus suurperede lastele ligikaudu 10 000 eurot

GOODNEWS KIIDAB! Rat Race 2015 kogus suurperede lastele ligikaudu 10 000 eurot

Rat Race 2015 kogus suurperede lastele ligikaudu 10 000 eurotTäna kell 16.00 sai stardipaugu 14. heategevuslik kontorirottide jooks, kus osales 63 tiimi 315 kontorirotiga. Eesti Lasterikaste Perede Liidule antakse üle 9339 eurot.

Rat Race 2015 toimus täna Tallinna Vanalinna Päevade raames, stardiga Raekoja platsilt. Raja pikkuseks oli 1,3 km, mis läbis ringiga kogu vanalinna.

“Mul on ääretult hea meel, et JCI Tallinn on taas korraldanud niivõrd toreda ürituse heategevuse nimel. Kõik meie meeskonna liikmed on vabatahtlikud ning teinud oma tööd puhtalt soovist panustada suurperede laste huvihariduse toetuseks,’’ sõnab JCI Tallinna president Priit Liiv. ’’Ilm oli suurepärane, rahvast oli palju ja inimesed tõesti nautisid üritust.”

Tänu headele partneritele jagati võistlusel mitmeid auhindu. ’’Väga tore on tõdeda, et Eestis on nii palju häid ettevõtteid, kes on valmis toetama heategevusüritust. Saime jagada mitmeid eri- ja loosiauhindu. Kiireimaks rotikambaks sai Starman AS ning kõige suurema fännklubi auhinna sai Transferwise,’’ tundis Rat Race 2015 projektijuht Inga Keldo heameelt. ’’Tänu ettevõtete ja MTÜ-de toetusele saame aidata kaasa Eesti olümpiavõitjate, kunstnike, muusikute ja näitlejate järekasvu sirgumisele.’’

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga