Avaleht Heategevus HEADUS SÄRAB! Heategevusliku kevadjooksuga koguti raha Vinni Perekodu lastele
HEADUS SÄRAB! Heategevusliku kevadjooksuga koguti raha Vinni Perekodu lastele

HEADUS SÄRAB! Heategevusliku kevadjooksuga koguti raha Vinni Perekodu lastele

Foto: Ain Liiva
Foto: Ain Liiva

Täna Rakveres MTÜ Rakvere Maraton eestvõttel toimunud viie kilomeetri pikkune heategevuslik kevadjooks kogus Vinni Perekodu lastele sporditarvikute soetamiseks ja laste suviste ekskursioonide rahastamiseks 1500 eurot.

Võistluse peasekretäri Riina Ignatovi ütlusel tegi tänavu Vinni perekodu lastele head ligi 200 särasilmset liikumise sõpra. „Suur tänu kõigile, kes kaasa lõid, nii noored, kui vanad. Ülla eesmärgi nimel saab teha suuri asju. Suur-suur aitäh kõigile,“ sõnas võistluse peasekretär Riina Ignatov.

Rakvere Heategevusliku Kevadjooksu korraldaja on MTÜ Rakvere Maraton. Korraldusliku kulu võistluse organiseerimisel ja turundamisel kattis Rakvere Maraton MTÜ koos toetajatega.

Läinud aastal kogunes samalaadse rattaööga 3635 eurot, mis läks Virumaa naiste tugikeskusele. Siis tuli rajale 706 ratturit. Veel enne seda toetati heategevusliku liikumisüritusega Rakvere Lille kooli vaimupuudega lapsi 3000 euroga. Lisaks on sama vabaühendus toetanud ViKe kergejõustikuklubi andekaid noori, paljulapselisi peresid Lääne-Virumaal ja teisi häid algatusi.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga