Avaleht Heategevus Heategevussaade „Inglite aeg“ palub lugude otsimisel abi!
Heategevussaade „Inglite aeg“ palub lugude otsimisel abi!

Heategevussaade „Inglite aeg“ palub lugude otsimisel abi!

TV3e heategevussaade „Inglite aeg“ tuleb 2019. aasta jõulude eel juba kuuendat korda. See on ainus heategevussaade, milles kogutud summa läheb jagamisele saates osalenud abivajajate vahel ja nii teavad inimesed täpselt, kelleni nende annetusraha jõuab. Oleme tänu Eesti rahva abile suurte summadega toetanud inimesi ja perekondi, kelle eluteele on saatus veeretanud raskusi, millest ainult oma jõududega on väga keeruline välja tulla.

Saatejuht Keili Sükijainen on olnud „Inglite aja“ kõrval aegade algusest. Ta teab, et oma murest rääkida on raske, veel enam teha seda televisioonis avalikult kõigi ees. „Iga hooaeg on ikka mõni selline pere, kes väga kardab tähelepanu, kuid tegelikult on oma mure jagamine vähim, mida väljapääsmatus olukorras teha  – edasi on ju võimalik ainult paremuse poole minna,” julgustab Keili kõiki meile kirjutama ning ka enda kõrval olevaid hädasolijaid märkama. “Sageli jõuavad just naabrimehe või sõbranna abil meieni need tõelised abivajajad. Eesti inimesed on nii tagasihoidlikud ja ei julge abi küsida, siinkohal tuleb ühiskonnas rohkem kokku hoida.”

Eelmisel aastal annetasid televaatajad kokku 301 165 eurot. Abivajajateks olid haruldase geenirikkega 10-aastane Kaspar, seljaajukasvajaga 4-aastane Johannes, 12-aastane lihashaigusega Krislin, 3-aastane haruldase geenirikkega Kea ja tulekahjus maja kaotanud Taivo pere.

Vaata ka imeilusat videolugu, kuidas Taivo pere tänu „Inglite ajale“ ja heade inimeste toetusele tagasi koju said:

2017. aastal kogus “Inglite aeg” abivajajate toetuseks rekordiliselt 321 190 eurot. Abivajajad koolipoiss Heinrich, vähihaige pereisa Erik ja vanaema Irene, üksikema Kristel ja autoõnnetusse sattunud pisike Juss Matthias olid kõik annetussumma suurusest hingepõhjani liigutatud.

2016. aastal oli „Inglite aeg“ Eesti telekanalite kõige edukam heategevussaade, viie abivajaja jaoks koguti 284 855 eurot. Abivajajate hulgas oli erilist elektriratastooli vajav väike Marta, haruldase geenirikkega vahva klaaspoiss Karmo, pimedaks jääv 37-aastane Peeter, juba kaks aastat lastehaiglas elav immuunpuudlikusse diagnoosiga pisike Timo ning raskesse õnnetusse sattunud Ats, kes lootis jätkata taastusravi.

2015. aastal aitasime noormeest Ristot, kes jäi lühikese aja jooksul jäänud ilma mõlemast armastavast vanemast. Televaatajate abiga toetasime tema edasist elu ja õpinguid, sest vanemateta jäädes jäi ta igasuguse toetuse ja abita. Lisaks aitasime 4-aastast RETT sündroomiga Ellyt, ratastooli jäänud 14-aastast Karelit, aitasime kuuljaks saada 4-aastasel Sandril ja hoolitsesime 12 lapselise pere kodu eest, mille seinad ei pidanud tuult ja katus sadas läbi. Korda saadeti tõeline jõuluime, sest viie abivajaja vahel jaotati ära 303 475 eurot.

Nüüd on taas aeg abivajajaid aidata! TV3 palub märgata Sul abivajajat – kui oled ise hädas või tead kedagi, siis anna abivajajast märku juba nüüd. Ükskõik, kui väike või suur üks mure võib tunduda – kirjuta meile aadressil aita@tv3.ee või helista telefonil 5504881. Aitame ja märkame, sest üksteist peab hoidma.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga