Avaleht Heategevus Hooandja! Roland Tokko ootab toetust plaadi „Better You“ ilmumiseks
Hooandja! Roland Tokko ootab toetust plaadi „Better You“ ilmumiseks

Hooandja! Roland Tokko ootab toetust plaadi „Better You“ ilmumiseks

Edu Akadeemia juht Roland Tokko ootab Hooandjas toetust plaadile „Better You“.

Vaja oleks 10 000 eurot, koos on aga 2351. Aega hoogu anda on 3. novembrini. Minimaalne toetussumma on 10 eurot, mille eest saab plaadi digitaalselt, suurim aga 2000 ja üle, mille eest Roland salvestab annetaja soovil laulu.

Rolandi jõudmine laulmiseni on olnud pisut ebatavaline. Veel 10 aastat tagasi oli avalik esinemine tema üks suurimaid hirme ja veel neli aastat tagasi arvas ta, et ta ei oska laulda… Ja ei osanudki. Kuid täna on ta seisus, kus tal tuleb välja 12 lauluga muusikaalbum „Better You“.

„Olen kitarri mänginud ligi 20 aastat, kuid minu muusikakarjääri jaoks oli murdepunktiks hetk, kui ma 3,5 aastat tagasi endale lauluõpetaja leidsin. Kuid isegi siis ei oleks ma uskunud, et võiksin kunagi plaadi väljaandmiseni jõuda. Mäletan, et minu esimestes laulutundides oli minu peamine lootus, et lauluõpetaja mind laulma ei pane. Seda enam on nüüd nii tore inimestelt kuulda, kuidas mu laulud neile innustust annavad, rasketest hetkedest üle saada aitavad ja inspireerivad tegema asju, mida nad ei usu, et on suutelised tegema,“ räägib Roland.

Ta on otsustanud plaadi välja anda, sest paljud on tema seminaride ja esinemiste järel küsinud, et millal ja kus tema loodud ja esitatud inspireerivaid laule kuulata saab. Ja teisalt seetõttu, et anda usku, et kõik on võimalik: kõik võivad hakata igal oma elu etapil uusi asju tegema. Ta teab, et uute asjade tegemine võib olla hirmus, aga teab ka seda, et hirmust on võimalik võitu saada. Üheks selle tõestuseks on see plaat, mille valmimisele saad oma panuse anda, valides endale sobiva kingituse.

Lisaks muusikale on viimased 10 aastat olnud eneseareng väga oluline osa tema elust. Loetud raamatud, koolitused ja nendest saadud teadmiste ellu rakendamine on olnud inspiratsiooniks plaadi lugude loomisel. Kõik plaadi lood on Rolandi kirjutatud ja annavad edasi mõnda olulist sõnumit või õppetundi, mida laul aitab lihtsamini omandada. Ühtlasi on see plaat justkui täiendus tema raamatule “12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma”. Iga laul on seotud raamatu mõne peatüki teemaga.

Ilmuval albumil on 12 lugu:

Find the Genius In You

We Did It

Life Without Limits

Love and Happiness Inside

High Performers

I Can Rise Up

Unleash the Power Within

True Freedom

5AM Club

Life Happens For You

Life I’m Living In

Better You