Avaleht Heategevus Video ja fotod! Inglipuu patroon Gerli Padar kutsub üles lastele kingitusi tegema
Video ja fotod! Inglipuu patroon Gerli Padar kutsub üles lastele kingitusi tegema

Video ja fotod! Inglipuu patroon Gerli Padar kutsub üles lastele kingitusi tegema

gerli-padarKuni 19. detsembrini saavad Maxima kaupluste külastajad täita 1300 vähekindlustatud peredes elavate laste jõulusoove. Seitsmendat korda üle Eesti toimuva heategevuskampaania patrooniks on laulja Gerli Padar.

Tänavu 42 Inglipuule jõudnud kingisoovid on pärit 31 linna ja valla lastelt, kelle peredel puuduvad võimalused nende unistuste täitmiseks. “Jõulud on imede aeg. Meil kõigil on võimalik olla ise see heategija, kelle võimuses on täita nii mõnegi lapse unistus. Andmisrõõm on alati suurem! Iga heategu suurendab lapses usku headusesse, kasvatab enesekindlust ja tekitab lootust. Proovi koos meiega ingliks olemist ja ole ise seeläbi osake jõuluimedest!“ kutsus üles Inglipuu patroon Gerli Padar Tallinna hüpermarketis Maxima XXX toimunud avaüritusel.

Maxima Eesti avalike suhete juhi Katja Ljubobratetsi sõnul aitasid laste kingisoovid koguda kohalikud sotsiaaltöötajad, kes võtsid ühendust oma piirkonnas toimetulekutoetust saavate peredega ning küsisid neilt, millist kingitust lastele kõige enam vaja oleks. “Selleks, et täita mõne lapse unistust, tuleb eelkõige valida külastamiseks sobiv Maxima kauplus, kus asub inglipuu ja seejärel minna sinna ning võtta sealselt Inglipuult kingisoov. Kõige operatiivsemat infot saab kampaania kodulehelt,” selgitas ta.

Oma panuse Inglipuu soovide täitmisesse andsid avaüritusel kampaania ellukutsunud Maxima Eesti tegevjuht Vygintas Šapokas, kes ostis väikesele 1,8 aastasele Prohorile plüüsist kiikkaru ning patroon Gerli Padar, kes ostis 1-aastasele Alinale beebinuku, kes häälitseb ja kannab mähet nr 6.

VAATA VIDEOT!

VAATA GALERIID!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga