Avaleht Heategevus “Kingitud elu” helkurite heategevusmüügist saavad mitu inimest vajaliku vähiravi
“Kingitud elu” helkurite heategevusmüügist saavad mitu inimest vajaliku vähiravi

“Kingitud elu” helkurite heategevusmüügist saavad mitu inimest vajaliku vähiravi

helkur1Vähiravifond „Kingitud elu” müüs sügistalvisel pimedal perioodil üle Eesti erinevates kauplustes kokku ligi 13 000 heategevuslikku helkurit. Saadud tulust saab endale vajaliku vähiravi mitu inimest.

Fondi logoga „rohelise mehikese” helkurid hinnaga 1.99 eurot olid müügis Prisma, Selveri, Stockmanni, ETK, Statoili, Montoni ja Sketchersi kauplustes. Helkureid sai osta ka laatadel ning mitmed ettevõtted tellisid neid oma töötajatele jõulukingiks.

„Kutsusime inimesi end pimedal ajal märgatavaks tegema, elama ise pimeda aja üle ning aitama pikendada ka vähihaigete täisväärtuslikke elupäevi. Iga eestimaalane sai lüüa kaks kärbest ühe hoobiga: soetada endale või lähedastele kingiks midagi praktilist ning samas teha sellega ka väikese heateo. Suur rõõm on tõdeda, et „rohelised mehikesed” läksid meie inimestele hinge ning helkurite müügist laekunud tulust saame toetada mitut abivajajat,” ütles vähiravifondi „Kingitud elu” juhataja Toivo Tänavsuu.

helkur2„Kingitud elu” tänab kõiki helkurikampaaniale õla alla pannud toetajaid: Prisma Peremarket, Selver, Stockmann, ETK, Statoil, Baltika Grupp, Fifaa, Age McCann, Kaupmees & KO, Smarten Logistics, LogistikaPluss, Citykuller, Eesti Ajalehed.

Helkureid saab jätkuvalt tellida ka näiteks järgmiseks sügistalviseks perioodiks, kirjutades info@kingitudelu.ee.

SA Hille Tänavsuu Vähiravifond „Kingitud Elu“ (www.kingitudelu.ee)  on asutatud 5. veebruaril 2014 Hille ja Toivo Tänavsuu ning Janek Mäggi poolt. Fond hüvitab annetustest kogunevate võimaluste piires nende patsientide raviarveid, kelle ravimeid Eesti Haigekassa ei kompenseeri. Raha tuleb sihtasutusele tehtud annetustest. Fondi nõukokku, mis otsustab kas ja keda toetatakse, kuuluvad onkoloogid dr Peeter Padrik, dr Hele Everaus, dr Kristiina Ojamaa, dr Kadri Putnik ja tervise arengu instituudi direktor Maris Jesse, näitleja ja psühholoog Rita Rätsepp ja suhtekorraldaja Janek Mäggi.

 

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga