Avaleht Heategevus “Kodutunne“ läheb appi Kilingi-Nõmme lasterikkale perele
“Kodutunne“ läheb appi Kilingi-Nõmme lasterikkale perele

“Kodutunne“ läheb appi Kilingi-Nõmme lasterikkale perele

Kodutunne, 2. episood (eps 108), eeter 09.03 (2)Kanal 2 saade „Kodutunne“ läheb täna kell 20:30 appi Kilingi-Nõmmel elavale tublile lasterikkale perele. „Kodutunne“ aitab perel sammukese edasi minna: perele ehitatakse välja korralikud pesemisruumid, köök ja söögituba.

Kilingi-Nõmmel elab tubli lasterikas pere. Vaatamata kesistele võimalustele otsustas pereema Kaire aastaid tagasi oma hoole alla võtta ka oma õe vastsündinud beebi, sest õe soov oli laps toona ära anda. Seitse aastat hiljem leidis Kaire õde, et lagunev maja pole siiski tema lapse kasvamiseks sobilik koht ja võttis lapse tagasi.

Kaire perega tutvuti juba möödunud hooaja lõpul. Plaan oli sellele tublile perele appi minna. Selle aasta veebruaris olid koos nii meeskond kui vajalikud vahendid ja tööd võisid alata. Vahepeal polnud pere aga käed rüpes istunud, sest ka pereisa on vaatamata tihedale töögraafikule rekkajuhina tasapisi elamist remontinud.

Perekonna lapsed on tublid ja seda hoolimata kesistest võimalustest. Nad õpivad hästi ja on ka tublid spordiharrastajad.

„Kodutunne“ aitab perekonnal sammuke edasi liikuda.

„Kodutunne“ on Kanal 2s esmaspäeviti 20:30.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga