Avaleht Heategevus „Kodutunne“ muudab suurpere kodu puudega pojale sobivaks
„Kodutunne“ muudab suurpere kodu puudega pojale sobivaks

„Kodutunne“ muudab suurpere kodu puudega pojale sobivaks

„Kodutunne“ muudab suurpere kodu puudega pojale sobivaks

„Kodutunne“ suundub täna Läänemaale appi suurele perele, kes seisab iga päev silmitsi väljakutsega, kuidas hoolitseda oma sügava puudega poja eest. Liikumispuudega Maidu tõstmine muutub aina keerulisemaks, kuna arstid on isal keelanud liigsed raskused.

Tänane „Kodutunne“ toob Kanal 2 ekraanile loo, mis pakub südamlikku sissevaadet ühe pere ellu ja samas küsib, kuidas tegelikult saavad Eestis hakkama puudega last kasvatavad vanemad. Jõõdres elavad Tiia ja Veljo puutuvad selle teemaga otseselt kokku poja Maidu tõttu. Sügava puudega Mait on hakkaja noormees, kuid ta ei kõnni ja kõige keerulisem on vanemate jaoks tema tõstmine ja pesemine. Isa Veljol on selja taga mitu operatsiooni ja arstid on hoiatanud teda raskuste tõstmise eest. „Tuleb hakkama saada,“ on selle peres üks põhimõtetest, ent siiski vaevab pereema mure, et kui nii jätkub, siis võib ka isa lõpuks poja tõstmisest ratastooli jääda.

„Kodutunne“ otsustas tublile perele abikäe ulatada ja muuta kodu erivajadustega Maidu jaoks sobivamaks. Kõigest lähemalt juba kell 20:30 Kanal 2s!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga