Avaleht Heategevus Kolm varianti – kellele annetab Lasnamäe Centrum 5000 eurot?
Kolm varianti – kellele annetab Lasnamäe Centrum 5000 eurot?

Kolm varianti – kellele annetab Lasnamäe Centrum 5000 eurot?

Lasnamäe Centrumi ostlejad saavad oktoobri lõpuni valida, millisele kohalikku elu edendavale organisatsioonile annetab ostukeskus 5000 eurot.

Hääletada saab kolme Lasnamäe elu edendava organisatsiooni poolt: Lasnaidee, Lindakivi kultuurikeskus ja Lasnamäe huvikool.

“Hoolime Lasnamäe Centrumis kohalikust kogukonnast ja soovime toetada neid, kes siinset elukeskkonda aina paremaks muudavad. Kuna Lasnamäel on palju toredaid kohalikku elu edendavaid organisatsioone, otsustasime anda ostjatele võimaluse valida, milline organisatsioon on neile südamelähedasem. Kõik kolm aitavad omal moel Lasnamäe elukeskkonda paremaks muuta ja väärivad seetõttu tunnustust ja toetust,“ rääkis Lasnamäe Centrumi juhataja Olga Allik.

Lasnaidee on entusiastlike lasnamäelaste ühendaja ja Lasna-ürituste korraldaja, kelle eesmärk on muuta Lasnamäe veelgi paremaks elukeskkonnaks.

Lindakivi Kultuurikeskus on kultuurist pakatav paik, kus toimuvad näitused ja kohtumised ning kus nii väikesed kui ka suured saavad tegeleda spordi, muusika, kunsti ja veel palju muuga.

Lasnamäe huvikool aga on igas vanuses inimestele mõeldud tegus huvikool, kus õppida kunsti, tantsu, muusikat, keeli, malemängu ja palju muud.

Kõigi kolme kampaanias osaleva organisatsiooni esindajad on õnnelikud võimaluse üle oma tegevusi kohalikele rohkem tutvustada.

Iga ostu eest Lasnamäe Centrumis (v.a Rimis) saab ühe žetooni, mille ostleja võib panna keskuse peasissepääsu juures häältekastidesse. Žetoonid on valmistatud taaskasutatud kalavõrkudest.

Külastajate ohutuse tagamiseks kuvab Lasnamäe Centrumi ja Nautica keskuse omanik Capfield nende kodulehtedel reaalajas infot, palju on keskustes külastajaid.