Avaleht Heategevus HAIGETE LASTE HEAKS! Lastehaigla pakub patsientidele muusikaelamusi
HAIGETE LASTE HEAKS! Lastehaigla pakub patsientidele muusikaelamusi

HAIGETE LASTE HEAKS! Lastehaigla pakub patsientidele muusikaelamusi

Karl-Erik Taukar
Karl-Erik Taukar

Tallinna Lastehaigla Heategevusfond ning haigla koostööpartner Minu Unistuste Päev korraldab 24. märtsil patsientidele ja nende vanematele kontserdi, kus esineb noor  laulja  Karl-Erik Taukar.

Minu Unistuste Päev on organiseerinud lastele kohtumisi ka varem, nii on haiglas esinenud ansambel Põhja-Tallinn, Koit Toome, Anneli Peebo. Mullu said haiglalapsed osaleda trummitunnis Madis Metsamardiga ERSOst.

Individuaalsete unistuste päevade raames on heategevusorganisatsioon korraldanud haigetele lastele isiklikke kohtumisi lauljatega: eelmisel aastal soovis üks tüdruk laulda duetti Eda-Ines Ettiga ja teise sooviks oli kuulda oma sünnipäeval Getter Jaanit. Mõlemad unistused said teoks.

Muusikasündmusi oli teisigi. Viimase aasta jooksul on haiglas esinenud Lenna Kuurmaa, keda sai kuulda Tallinna Lastehaigla Toetusfondi mänguasjakogumisaktsiooni avamisel, novembris laulsid väikelaste maja fuajees enneaegse sünni päeva puhul Nele-Liis Vaiksoo ja Uku Suviste, tegemist oli MTÜ Enneaegsed lapsed kingitusega töötajatele ja saatusekaaslastest lapsevanematele. Korduvalt on lastehaiglas esinenud Arsise kellade ansambel ning möödunud aasta rahvusvahelisel muusikapäeval musitseeris haigla fuajees Suzuki ansambel Viiulikeeled Vanalinna Hariduskolleegiumist.

Karl-Erik Taukari kontsert algab 24. märtsil kell 16 haigla 0-korruse saalis.

Seoses rahvusvahelise muusikaaastaga on Wellmark Health OÜ ette valmistamas järgmist lastehaigla muusikasündmust, kus esinejateks folkpopansambel Curly Strings. Kontsert toimub aprillikuus.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga