Avaleht Heategu Minu Unistuste Päeva patrooniks saab armastatud laulja Birgit Sarrap
Minu Unistuste Päeva patrooniks saab armastatud laulja Birgit Sarrap

Minu Unistuste Päeva patrooniks saab armastatud laulja Birgit Sarrap

Alates novembrist hakkab Minu Unistuste Päevas patrooni rolli kandma armastatud laulja Birgit Sarrap, kes võtab teatepulga üle fondi pikaaegselt partnerilt Lenna Kuurmaalt.

„Olen heategevusega oma elu jooksul päris palju kokku puutunud ning tabasin end hiljuti mõttelt, et sooviksin tegelikult veelgi rohkem panustada. Olen Minu Unistuste Päeva tööd alati imetlenud ja hoidnud nende tegemistel silma peal. Pakkumine hakata fondi patrooniks tuli täpselt õigel ajal ja kuna lastega seotud teemad lähevad mulle korda, siis ei pidanud ma seda otsust pikalt kaaluma. Mulle meeldib näha inimestes head. Pean oluliseks ausust, hoolivust, sallivust – ikka kõiki neid positiivseid väärtusi. Usun, et saame alati seda, mida teistele jagame,“ räägib Sarrap.

Pean oluliseks ausust, hoolivust, sallivust – ikka kõiki neid positiivseid väärtusi. Usun, et saame alati seda, mida teistele jagame.

Foto: Pixabay

Sarrapil on fondiga ka varasem kokkupuude. Laulja esines ühel perepäeval ning on osalenud „Maalides head“ projektides eesmärgiga koguda annetusi unistuste päevade korraldamiseks raskelt või krooniliselt haigetele lastele. Lisaks on Sarrap kuulnud toredaid muljeid fondi tegevuste kohta teistelt muusikutelt. Koostööd Minu Unistuste Päevaga ootab ta põnevusega: „Soovin tuua lastele rõõmu, pakkuda hellust ja soojust, olla neile eeskujuks positiivse ellusuhtumisega ning loomulikult jagada nendega oma muusikat. Ehk õnnestub mul ka muusikateraapia õpingutel kogutud teadmisi laste hüvanguks kasutada ning mõistagi soovin kutsuda üles võimalikult palju inimesi Minu Unistuste Päeva tegemisi toetama.“

Soovin tuua lastele rõõmu, pakkuda hellust ja soojust, olla neile eeskujuks positiivse ellusuhtumisega ning loomulikult jagada nendega oma muusikat.

„Uue patrooni valikul seadsime eesmärgiks leida inimene, kellel on positiivne kuvand ja keda kõnetab laste vaimse tervise teema. Birgit on särav, südamlik ja soe inimene, kes kõnetab nii lapsi kui ka täiskasvanuid. Lisaks on ta ka väga hea suhtleja, mis mängib patrooni ametis olulist rolli. Ja loomulikult toetas valiku tegemist tema varasem kogemus erivajadustega lastega,“ kommenteerib fondi tegevjuht Kristiina Gabor-Mägi.

Birgit on särav, südamlik ja soe inimene, kes kõnetab nii lapsi kui ka täiskasvanuid.

Sarrap on kahe väikese lapse ema ning teab, kuivõrd palju mõjutab lapsi neid ümbritsev – koroonakriis, koolikiusamised, sotsiaalmeedias toimuv, lisaks terviseprobleemid. Ta on veendunud, et laste vaimne tervis võib olla väga habras ning selle eest tuleb hoolitseda hellalt, et nad saaksid tunda tõeliselt rõõmu oma lapsepõlvest. Ka Minu Unistuste Päev on võtnud oma südameasjaks pakkuda läbi personaalsete unistuste täitumiste ja erinevate grupiürituste sihtrühma lastele ning nende lähedastele positiivsete elamustega täidetud hetki ja hingejõudu, mis on oluline osa raviprotsessist. Oma unistuste päeva veedaks Birgit kindlasti koos oma armsa perega ning selles oleks palju päikest, head muusikat, maitsvat sööki, nalja ja naeru.