Avaleht Heategevus Nüüdsest on avatud Eesti Loomakaitse Seltsi heategevusfondi “Hea tegu loomadele” koduleht
Nüüdsest on avatud Eesti Loomakaitse Seltsi heategevusfondi “Hea tegu loomadele” koduleht

Nüüdsest on avatud Eesti Loomakaitse Seltsi heategevusfondi “Hea tegu loomadele” koduleht

Fondi laekuvat raha kasutatakse hüljatud, väärkoheldud või muul moel abivajavate loomade otseseks abistamiseks. Fondi eesmärk on tagada stabiilsus ja läbipaistvus loomade otsesel abistamisel.

Toetusfondile pani aluse 2012. aasta veebruaris toimunud ELSi ajaloo esimene heategevuskontsert “Hea lugu ja hea tegu” (http://loomakaitse.ee/kontsert/). 970 külastaja ja mitmete laval üles astunud Eesti tippmuusikute toel koguti toetusfondi loomade abistamiseks 7123 eurot. Selle ja tulevaste teiste annetuste toel on kaetud ja kaetakse loomade ravikulud ja teised veterinaarsed protseduurid ning loomade transport. Samuti toetab fond võimalusel ka teiste loomadega tegelevate organisatsioonide hoole all olevate abivajavate loomade ravikulude hüvitamist.

2012. aasta jooksul abistas ELS läbi seltsile laekunud abipalvete nõustamise ja lahendamise 1518 hüljatud, hulkuvat, väärkoheldud või muul viisil abivajavat looma. Kõik abivajajatega seotud otsesed ravikulud ja protseduuride tasud maksti tänu ELSile laekunud rahalistele annetustele.

Lisainfo: http://toetusfond.loomakaitse.ee

Galerii loomadest, keda Loomakaitse Selts koos heade inimestega abistas aastal 2012

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga