Avaleht Heategevus PANE NIMI KIRJA I Tallinna Merepäevad kutsuvad appi kümneid vabatahtlikke
PANE NIMI KIRJA I Tallinna Merepäevad kutsuvad appi kümneid vabatahtlikke

PANE NIMI KIRJA I Tallinna Merepäevad kutsuvad appi kümneid vabatahtlikke

Tallinna Merepäevad 2022 ootab appi vabatahtlikke, keda ootavad arvukad põnevad, õpetlikud ja festivali ladusa kulgemise seisukohalt olulise tähtsusega ülesanded.

“Merepäevad toimuvad tänavu augusti lõpul ja tegemist on läbi aegade suurima mere- ja perepeoga Tallinnas. Kogu selle suure ettevõtmise juures on oluline roll vabatahtlikel, kelle abi vajame väga erinevate ülesannete täitmiseks nii enne sündmust kui selle ajal,” ütles Tallinna Merepäevade korraldusmeeskonna juht Kristjan Saar.

Foto: Liisi Brett

“Vabatahtlikke ootame 50-70 ringis ja nende abi läheb vaja näiteks infotelkides, kergemate asjade ühest kohast teise transportimisel, pandinõude tagastuspunktides ja mujalgi,” kirjeldas Tallinna Merepäevade vabatahtlike koordinaator Ketter Sarapuu võimalikke ülesandeid.

“Ootame vabatahtlikuks kõiki, kel vanust vähemalt 16 aastat. Noortele on see kindlasti väga hea võimalus saada juurde kasulikku töökogemust ja arendada suhtlemisoskust ning kindlasti on Merepäevade tore tiim hea koht uute sõprade leidmiseks igas vanuses inimeste jaoks,” lisas Sarapuu.

Merepäevade vabatahtlikud oma leivakotti kaasa võtma ei pea, sest süüa pakutakse festivalil kohapeal ning tänutäheks antakse pärast ka väike meenetekomplekt.

Tallinna Merepäevad toimuvad sel aastal 25. – 28. augustini Vanasadama kruiisialal, Lennusadamas, Noblessneri jahisadamas ja Haven Kakumäe jahisadamas.

  • Kes merepäevade vabatahtlikuks kandideerida soovib, peab hiljemalt 5. augustiks täitma ankeedi!