Avaleht Heategevus Pelgulinna Sünnitusmaja sai täna kätte ligi 70 000-eurose rekordannetus
Pelgulinna Sünnitusmaja sai täna kätte ligi 70 000-eurose rekordannetus

Pelgulinna Sünnitusmaja sai täna kätte ligi 70 000-eurose rekordannetus

Fotod: Maksim Toome

Pelgulinna Sünnitusmajale anti kolmapäeval üle kinnisvarainvesteerimisfirma Colonna eestvedamisel kogutud 68 465 euro suurune annetus, mida haigla kasutab vastsündinute elustamislaua soetamiseks.

Heategevuskampaaniaga “Aita alustada elu” koguti seekord rekordilised 68 465 eurot, mida on ligi 2 korda enam kui algselt plaanitud. 50 000 eurot annetasid sünnitusmajale heategevuslikul galaõhtul osalenud eraisikud ning ettevõtted ja ülejäänud summa kogunes laiema meediakampaania käigus. Suurimad panustajad olid Colonna asutaja ja tegevjuht Roberto de Silvestri ning ettevõtte kaasasutaja Andrea Agostinone, kes kumbki annetasid eraisikutena sünnitusmajale 4000 eurot.

Toetuse eest soetab Pelgulinna Sünnitusmaja kaasaegse vastsündinute elustamislaua, millel on olemas kõik vajalikud seadmed vastsündinu seisundi jälgimiseks, et saada kiiret ja usaldusväärset infot tema tervisliku seisundi kohta ning vajadusel beebit kiiresti abistada. Üle jääva summa kasutab sünnitusmaja samuti vajalike meditsiiniseadmete soetamiseks.

“Oleme uhked, et Colonna eestvedamisel toimuva heategevuskampaania haare, osalejate arv ning kogutud annetused on iga aastaga kasvanud. Tänavune kampaania oli läbi aegade kõige edukam: suutsime algset eesmärki ligi 2 korda ületada. Tänan kõiki annetajaid nii Eestist kui mitmetest Euroopa riikidest, kes pidasid vajalikuks anda oma panus,” lausus Colonna tegevjuht Roberto de Silvestri.

Seekordne heategevuskampaania oli juba neljas heategevuslik koostöö Colonna ning Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondi (endise nimega Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi) vahel. Varasematel aastatel on Colonna abil Pelgulinna Sünnitusmajja ostetud uus kuvöös, vastsündinu ajumonitor amplituud EEG ning renoveeritud kaks peretuba.

VAATA GALERIID!
Fotod: Maksim Toome

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga