Avaleht Heategevus Premium 7 asub toetama rannavõrkpalli noortekoondiste tegevust
Premium 7 asub toetama rannavõrkpalli noortekoondiste tegevust

Premium 7 asub toetama rannavõrkpalli noortekoondiste tegevust

18. juunil sõlmiti Tallinnas Pirita rannas sõlmitud koostööleping Premium 7 tanklaketti haldav osaühingu Sevenoil EST ja Eesti Võrkpalli Liidu (EVF) vahel, mille raames toetatakse vastloodud rannavõrkpalli noortekoondiste tegevust aastas 10 000 euroga. Koostööd nähakse ette terve olümpiatsükli jooksul ehk kuni 2016. aasta Rio de Janeiro mängudeni.

Käesolevast suvest alustavad tööd meesjuunioride ja naisjuunioride koondis (mõlemad sünd. 1995 – 1996) ning poiste ja tüdrukute koondis (mõlemad sünd. 1997 ja hiljem). Igas vanuseklassis osaleb koondiste tegevuses treenerite valikul 8-10 parimat mängijat, kellest edukamad pääsevad Eestit esindama rahvusvahelistele võistlustele. Olulisemad võistlused 2013. aastal on noorte olümpiamängude kvalifikatsiooniturniir (sünd. 1996 ja hiljem), mis korraldatakse 13.-14. juulil Pärnus, Ida-Euroopa meistrivõistlused ja Euroopa meistrivõistlused U-18 ja U-20 vanuseklassile.

Konkursi korras valitud peatreenerite hulgas on kogenute kõrval ka uusi tegijaid. Mängijana seni edukaim rannavõrkpallur – koos Rivo Vesikuga rannavõrkpalli MK võitnud Kristjan Kais hakkab juhendama tüdrukute koondist. Naisjuunioride juhendajaks on üks edukaimaid naisvõrkpallureid Mari-liis Graumann, kellel meistritiitleid nii saalist kui rannast. Poiste peatreener on pikaajalise treeneristaažiga Peeter Kais ning meesjuuniore hakkab treenima Hendrik Rikand, kes peab noortetreeneri ametit ning lisaks on ka Bigabank Tartu meeskonna mänedžer.

VAATA GALERIID!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga