1. Avaleht
  2. Heategevus
  3. Sirje Karis: Perekaardiga liitumine näitab ettevõtjate toetust, sotsiaalset vastutustunnet, märkamist ja hoolivust
Sirje Karis: Perekaardiga liitumine näitab ettevõtjate toetust, sotsiaalset vastutustunnet, märkamist ja hoolivust

Sirje Karis: Perekaardiga liitumine näitab ettevõtjate toetust, sotsiaalset vastutustunnet, märkamist ja hoolivust

Presidendi abikaasa Sirje Karis ja Eesti Lasterikaste Perede Liit tunnustasid täna pidulikul tänugalal Perekaardi pikaajalisi partnerettevõtteid. Liidu siiras tänu kuulub ligi sajale ettevõttele, kelle süda on tuksunud juba kümme aastat lasterikaste perede rütmis. Kolm ettevõtet valiti ka laste lemmikuks.

Foto: Aleksandra Kiidjärv

Nordic Hotel Forumis toimunud tänugalal tõstsid presidendi abikaasa Sirje Karis ja Eesti Lasterikaste Perede Liit esile partnereid, kes on Perekaardi programmis kaasa teinud sooduskaardi loomisest saadik ehk tänavu juba kümme aastat.

Sirje Karis. Foto: Aleksandra Kiidjärv

“Tänan ja tunnustan kõik neid ettevõtteid, kes on liitunud meie lasterikastele peredele mõeldud sooduskaardiga. See annab kolme või enam lapsega peredele võimaluse külastada soodsamalt muuseume, teatreid ja teemaparke ning teha taskukohaseid sisseoste,“ ütles  oma kõnes Sirje Karis.  „Perekaardiga liitumine näitab ettevõtjate toetust, sotsiaalset vastutustunnet, märkamist ja hoolivust.”

Tänan ja tunnustan kõik neid ettevõtteid, kes on liitunud meie lasterikastele peredele mõeldud sooduskaardiga.

Foto: Aleksandra Kiidjärv

Lisaks pikaajaliste partnerite tunnustamisele anti välja ka laste lemmiku tiitlid, mille pälvisid Tervise Paradiis, Lottemaa ja Juku Mänguasjakeskused. Oma lemmiku poolt said Perekaardi kasutajad hääletada sotsiaalmeedia vahendusel.

Välja anti ka laste lemmiku tiitlid, mille pälvisid Tervise Paradiis, Lottemaa ja Juku Mänguasjakeskused.

Aage Õunap. Foto: Aleksandra Kiidjärv

„Olen tänulik, et nii paljud ettevõtted on meiega juba kümme aastat lasterikaste perede heaolusse panustanud ning aidanud peredel säästa igapäevastelt kulutustelt. Üks pealtnäha väike soodustus võib perede jaoks tähendada ainsat võimalust külastada üheskoos veekeskust, restorani või muuseumi,“ ütles Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap.

Üks pealtnäha väike soodustus võib perede jaoks tähendada ainsat võimalust külastada üheskoos veekeskust, restorani või muuseumi.

Monika Kuzmina Peatoimetaja