Avaleht Heategevus SPORDIKUULSUSED TEGID HEAD! Heategevuslikul spordikuulsuste jõuluturniiril näitasid rammu ka tugevad naised
SPORDIKUULSUSED TEGID HEAD! Heategevuslikul spordikuulsuste jõuluturniiril näitasid rammu ka tugevad naised

SPORDIKUULSUSED TEGID HEAD! Heategevuslikul spordikuulsuste jõuluturniiril näitasid rammu ka tugevad naised

Ott KiivikasPärnus toimus järjekorras 11. Honda Spordikuulsuste Heategevuslik Jõuluturniir, kus kõik huvilised said näha omavahel mõõtu võtmas Eesti erinevate alade tippsportlasi.

Ürituse peakohtunikuks oli varasem 6-­kordne jõuluturniiri võitja Allar Raja ning päevajuhiks oli Ott Kiivikas.

Kokku osales jõuluturniiril 8 paarisvõistkonda, kes võistlesid kokku kuuel erineval meelelahutuslikul alal.

Sel aastal kuulutati võitjateks jalgpallurid Raio Piiroja ja Joel Lindpere. Teise koha karika said korvpallurid Kiur Akenpärg ja Rannar Raap ning kolmas koht läks ujujatele Martti Aljand ja Pjotr Degtjarjov.

27.12.15_2

Spordikuulsuste Jõuluturniiril osalesid olümpiavõitjatest sõudjad Jüri Jaanson ja Tõnu Endrekson, jalgpallurid Raio Piiroja ja Joel Lindpere, korvpallurid Rannar Raap ja Kiur Akenpärg, ujujad Martti Aljand ja Pjotr Degtjarjov, raskejõustiklased Raigo Kuusnõmm ja Margus Silbaum, motorkrossi sõitjad Gert Krestinov ja Priit Rätsep, vormelisõitjad Ralf Aron ja Martin Rump ning mustad hobused Kaarel Nurmsalu ja Alik Tseiko.

Honda Spordikuulsuste Jõuluturniiri korraldatakse alates 2005. aastast jõulude ajal Eesti erinevates spordihallides. Pärnus toimus võistlus esimest korda.

VAATA VIDEOT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga