Avaleht Heategevus Täna toimuval Paljajalu Päeval saavad ligi 400 last tasuta osaleda rohkem kui 20-l üritusel
Täna toimuval Paljajalu Päeval saavad ligi 400 last tasuta osaleda rohkem kui 20-l üritusel

Täna toimuval Paljajalu Päeval saavad ligi 400 last tasuta osaleda rohkem kui 20-l üritusel

Paljajalu PäevTäna saavad lapsed tasuta käia 24-l üritusel, sealhulgas erinevates töötubades, 5D kinos, KGB muuseumis Viru hotellis, proovida teatrimänge tuntud lavastajate käe all ja teha palju muud põnevat. Paljajalu Päeva korraldab MTÜ Do Good ja osa võtma oodatakse lapsi laste- ja turvakodudest, tugi- ja asendusperedest, lasterikaste peredest, samuti aga ka üksikvanemate, majanduslikes raskustes ja/või puudega lapsi ja noori. Vabade kohtade olemasolul aga võivad osa võtta ka kõik teised.

Ürituse avapauk anti eile Krabi Bowlingus, kus ligi 30 last lastekodust, Tallinna Perekeskusest ning lasterikastest peredest said oma osavust proovile panna. Täna toimub veel üle 20 ürituse Tallinnas ja selle lähiümbruses.

Lapsed saavad osaleda Lennusadama ekskursioonil, käia Viimsi 5D kinos ja mängukeskuses Rõõmupisik, kaunistada muffineid Seikluskohvikus, õppida fotograafiat fotograaf Vallo Jõeorg ning Fotoõpe ja fotograaf Ardo-Jako Olevi juhendamisel, meisterdada Iidama ja Aadama loovuskeskuses, osaleda draamatöötoas Katrin Nielseni juhendamisel, kuulata näitleja elukutsest lavastaja Ain Mäeotsalt, voolida Savikojas Käsikiri, külastada KGB muuseumit koos põnevaid lugusi jutustava giidiga, võistelda Krabi Bowlingus ja SK Kardikeskuses, käia näidistreeningul Argo Aderi või Marek Marozovi juhendamisel Sparta Spordiklubis ja hüpata Skyparkis. Päevale aitavad kaasa ka Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet, Fazer, Viimsi Pizza Kiosk, Rondemor, Exit Auto autoteenindus, tark mees taskus ja Coca-Cola.

Kiirelt tegutsedes jõuab veel registreerida vabadele kohtadelel SIIT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga